השפעת אביזרי המין על הזוגיות

לא פעם עלתה בראשכם המחשבה לגוון את חיי המין בעזרת אביזרי מין. למה בעצם המחשבה הזאת הופיעה. מכמה סיבות סיבה אחת היא יצר הסקרנות , שמעתם היכן שהוא על אביזרי מין או צעצועי מין וסקרן אתכם לדעת במה מדובר . סיבה אחרת היא השגרה אתם נמצאים כבר כמה שנים יחד עם אותו בן זוג וכמו הרבה דברים גם הסקס נהיה שגרתי ואתם חושבים שכבר ניסתם הכול.

לא פעם עלתה בראשכם המחשבה לגוון את חיי המין בעזרת אביזרי מין. למה בעצם המחשבה הזאת הופיעה. מכמה סיבות סיבה אחת היא יצר הסקרנות , שמעתם היכן שהוא על אביזרי מין או צעצועי מין וסקרן אתכם לדעת במה מדובר . סיבה אחרת היא השגרה אתם נמצאים כבר כמה שנים יחד עם אותו בן זוג וכמו הרבה דברים גם הסקס נהיה שגרתי ואתם חושבים שכבר ניסתם הכול.

כאשר התחלתם לחשוב ברצינות על גיוון אחת המחשבות היתה ללכת לחנות סקס ולקנות שם משהו מעניין. בנקודה זו ישנם מספר מעצורים אשר ימנעו מימכם לבצע החלטה זו כמו : "אני מתבייש או מתביישת להיכנס לחנות סקס" . "מה כבר אני יכול או יכולה לקנות שם" . " איך יגיב בן או בת הזוג".

נתחיל עם חנות הסקס , התדמית של חנות סקס בימנו לא נכונה חלק גדול מהאנשים עדיין חושבים שחנות סקס היא מקום אפל עם אנשים מפחידים או מוזרים והכניסה אל חנויות אלה היא בגדר סטייה .

חנויות סקס היום הן חנויות כמו כל שאר החנויות , חלק גדול מהחנויות הינן חנויות מעוצבות בצורה הפתוחה והמזמינה לקהל הרחב . אומנם עדין יש חלק קטן של חנויות אשר נראה באמת על הפנים ואפשר להגיד מפחיד אך כמו שאמרתי רובן של חנויות הסקס עבר שדרוג והכניסה לחנויות אלה מהנה ולא מאיימת . היום יותר ויותר אנשים מעיזים ונכנסים לחנויות הסקס ונהנים ממגוון מוצרים גדול.

אותו מגוון מוצרים גדול יכול להתאים לכל אחד ואחת בצורה אינדיבידואלית .

אפשר גם לרכוש מוצרים דרך רשת האינטרנט אך למי שחשוב לראות להרגיש ולשמוע חוות דעת הכניסה לחנות כזאת היא הדבר הנכון.

הרבה מהאנשים הנכנסים לחנות סקס מבקשים לרכוש סרט כחול בכדי שיצפו בו עם בת הזוג ברוב המקרים לאחר שרכשו סרט כחול הם לא ישובו לאותה חנות לעולם וזה למה אותו גבר שקנה את הסרט רצה להעביר לבת הזוג מסר שאומר "אני רוצה שנעשה או שתעשי כמו בסרט" קשה לו היה לומר לה תמצצי לי ככה או אני רוצה את התנוחה הזאת והוא הניח שהיא תבין זאת מצפייה בסרט אך לא כך היה.

הסרטים הכחולים הם סרטים קיצוניים וגסים וברוב המקרים מציגים את האישה באופן זנותי למדי מה שסביר להניח יעלה את הסעיף לנשים אשר צופות בו ובעצם המטרה תשיג את ההפך ממה שהיתה אמורה להשיג מלכתחילה.

עצתי לאותם גברים , כאשר אתם רוכשים סרט למטרה זו תחפשו סרט ארוטי עם עלילה ובלי הצגה בוטה של אברי המין זה נראה אחרת לחלוטין ובהחלט משיג את המטרה , סרטים ארוטיים מצויים בחנויות סקס

ולא על באסטה בתחנה מרכזית תוסיפו עוד כמה שקלים ורכשו סרט איכותי בכדי שלא יעלה לכם אחר כך איך אומרים בבריאות

איך תגיב או יגיב בן הזוג

לא מעט נשים הנכנסות אלי לחנות ומתפעלות מהויברטורים נמנעות מלרכוש ויברטור מהסיבה איך בן הזוג יגיב חלקן חושבות שהוא יראה בויברטור איום וחלקן מפחדות שתהיה להן תלות בויברטור

אם את רוצה לרכוש ויברטור לעצמך דברי עם בן הזוג לפני יכול מאוד להיות שהוא יתלהב מהרעיון

אפשרות אחרת היא להתחיל עם מענג או רוקט פוקט שנהם יכולים לשמש גם למסג' אפשר לשחק איתם ביחד עם בן הזוג והם כלל לא מזכירים אביזר מין . אחרי השימוש בהם מגיע התיאבון לאביזרים אחרים.

לעומת זאת גברים שנכנסים לחנות ומעוניינים לרכוש ויברטור לאישה עושים מספר טעויות.

לא מספרים לאישה על רצונם לרכוש לה ויברטור וכאשר הם נותנים לה את הויברטור היא נבהלת , חלק מהנשים מעדיפות ויברטור אשר לא נראה כמו פין גברי ומראה של ויברטור כזה ירתיע אותן.

בעיה זו ידועה וכיום ישנם סוגים רבים של ויברטורים אשר מה שקרא עושים את העבודה אך המראה שלהם כלל לא מזכיר פין גברי.

עצתי לגברים ולנשים כאשר אתם רוצים לרכוש ויברטור עשו זאת יחד ובלי פחד המוכר או המוכרת לא יראו אתכם באופן מוזר לפחות אני יכול להעיד על עצמי שלאשתי יש ויברטור ואנחנו עושים איתו דברים נפלאים יחד כך גם אני אומר ללקוחות אשר נכנסים לחנות.

תכשירי מין – זה עובד בכלל ?

אנשים שנכנסים לחנות ושואלים על תכשירי מין השאלה הבאה שלהם תהיה האם התכשיר עובד

תכשירי המין היום עברו מהפכה שלמה וחלקם קיבלו אף את רישיון משרד הבריאות מאחר שהמקצוע בו בחרתי להתפרנס הוא מכירה של אביזרי מין ותכשירי מין ראוי ונכון לנסות תכשירים אלה לפני שאני מציע אותם למכירה ואכן את כולם ניסיתי ולפחות מה שאני מוכר אכן עובד.

כאשר גבר מבקש ספרי השהייה הסיבה היא שהוא גומר מהר לפני בת הזוג לגבר לוקח בין דקה לחמש דקות לגמור לאישה לוקח בין 12-15 דקות לגמור לאותו גבר אין שום בעיה הוא פשוט רוצה שגם בת הזוג תספיק לגמור והלואי שכל הגברים היו חושבים כמוהו הרבה נשים היו פחות מתוסכלות בכלל אני חושב שאם גבר חושב על אישה בסקס לפני שהוא חושב עליו הוא עושה אותה אישה מאושרת ואם היא מאושרת גם הוא מאושר נקודה למחשבה.

ג'ל מתחמם מתלקק יכול להיות תכשיר מצויין למשחק מקדים אך גם יכול להיות פתרון לאנשים אשר סולדים ממין אוראלי אך בכל זאת רוצים לעשות זאת . הג'ל מגיע במספר טעמים ויוצר אפקט חימום קל ונעים. כמו כן יכולים להוות פיתרון לאנשים הסובלים מהזעת יתר

גם שמן עיסויי יכול לשמש למשחק מקדים אפשר לעסות את בן או בת הזוג ואחר כך להיכנס לסקס שיכול להיות מהנה ביותר.

נשים רבות אינן נהנות מחדירה ואף סובלות וזאת מהסיבה שגופן אינו מגיב לגירויי ונשאר יבש אי לכך החדירה תהיה כרוכה בכאב . חומרי סיכה  נותנים פתרון הולם לבעיה זו חומרים אלה נחלקים לשניים אלה שעל בסיס מים אלה שעל בסיס סיליקון בדרך כלל אלה שעל בסיס מים נפוצים יותר שנהם משמשים לחדירה וגינאלית וחדירה אנאלית בחדירה אנאלית חובה להשתמש בחומר סיכה .

בגדים סקסיים

נשים הקונות בגד סקסי כדי לעניין את בן הזוג לרוב מחטיאות את המטרה מהסיבה שהן קונות בגד לטעמן

בגדים סקסיים הם כוח אדיר בידי הלובש בתנאי שהוא קולע לעיני המתבונן . כשגבר רוצה לרכוש לבת הזוג לבוש סקסי והוא לא יודע מה לקנות לה אני תמיד אומר לו תבחר בגד שאתה רוצה לראות אותה לובשת תדמיין אותה בבגד הזה . לנשים אני אומר תבחרי משהוא גרנדיוזי חושפני אפילו על גדר הזנותי

רוב הגברים שאני מכיר מאוד אוהבים את המראה הזה ונמשכים אליו.

מה עוד אפשר ?

כמובן שיש עוד מגוון גדול מאוד של אביזרים כמו אזיקים , שוטים , מסכות , אביזרי מין המשמשים את שני בני הזוג כמו הארנב המפורסם ועוד הרבה משחקי משימות זוגיים אשר אותם כרוב לודאי תמצאו בחנויות הסקס.

חשוב מאוד לא לנסות למצוא תחליפים כמו חבל במקום אזיקים וכדומה משום שהם עלולים לפצוע ולגרום נזק , אביזרי המין שבחנויות בטוחים לשימוש מאחר ונוסו בעבר.

שיהיה לכולם חיי דבש ואושר והכי חשוב שנהיה בריאים נשמח לראותכם בחנויות אהבה ותשוקה