ויברטור,ויברטורים המדריך המקיף

ויברטור,ויברטורים המדריך המקיף

שוק אביזרי המין בישראל מציע שפע של ויברטורים במגוון חומרים , צבעים  ומחירים.

 כדי לרכוש את הויברטור המתאים ביותר עבורך עלייך תחילה להכיר את מגוון הויברטורים הקיימים בשוק כמו גם את תכונותיהם החומרים מהם הם עשויים,  יתרונותיהם וחסרונותיהם .

מהו ויברטור ?

ויברטור הוא מכשיר הנועד לרטוט כנגד הגוף ובכך לגרות את העצבים ולגרום להרגשת תענוג ובמקרים מסוימים אף הרגשה ארוטית.הומצא בשנות ה- 80 של המאה ה-19 על ידי קלסי סטינר . בעבר נחשב הויברטור נחשב בעבר ככלי עזר לטיפול במחלה .עם הופעתו בסרטים הפרונוגרפיים נדחק הויברטור מחוץ לשימוש הציבור ויותר מאוחר הופיע ככלי עיסויי ונמכר למליוני נשים וגברים בעולם . ויברטורים עוזרים לאנשים להגיע לאורגזמה במהירות ובקלות יותר גדולה מאשר בגירוי עצמי ידני. נאמר אף כי הם מספקים אורגזמות יותר חזקות מאשר אלה שגירוי ידני מספק. לעתים קרובות, ויברטורים מומלצים על ידי  מטפלי מין לנשים שמתקשות לקבל אורגזמה בדרכים אחרות. לפעמים גם זוגות משתמשים בהם על מנת לשפר את העונג של אחד מבני הזוג או של שניהם.

 

חומרים מהם עשויים ויברטורים

סיליקון

בשנים האחרונות עם התפתחות הסיליקון נעשה שימוש רחב בסיליקון בתעשיית אביזרי המין

הסיליקון הינו חומר איכותי נעים למגע ויציב בנוסף הינו היפאלרגני וידידותי לסביבה.

ויברטורים המיוצרים מסיליקון לרוב יהיו גם יקרים יותר וזאת בשל עלותו היחסית יקרה של הסיליקון.

 

גומי – TPR

הינו החומר מעולה  בתעשיית הויברטורים לדעתי גם החומר הטוב ביותר רוב מאלצי האורגזמה

עשויים מחומר נפלא זה אשר מאופיין במספר יתרונות כמו אלסטיות מעולה  , מגע הנותן תחושה של איבר אמיתי , חוזק ואריכות ימים , יכולת העברת רטט ברמה גבוהה וכן יכולת התחממות מהירה לטמפרטורת הגוף  . שימוש בחומר זה  במוצר הבא במגע יד אדם, מעלה את איכות ויוקרתיות המוצר

קל  לניקויי

 

פלסטיק

הפלסטיק הוא חומר קשה  יחסית ולכן העברת הרטט שלו היא הטובה ביותר . ויברטורים מפלסטיק

טובים מאוד לגרויי הדגדגן בשל תכונת העברת הרטט הגבוהה שיש להם.הם קלים מאוד לניקויי

עם זאת קשיותם יכולה לפגוע בהנאה לנשים אשר מעדיפות מגע יותר רך ועדין

ג'לי

הג'לי הוא חומר נפוץ מאוד בתעשיית הויברטורים וזאת בשל יכולת העבודה איתו במגוון רחב של צבעים . הג'לי לרוב משמש כחומר לויברטורים ריאליסטים ומענגים   מבחינה ויזואלית יכול לדמות מראה איבר מין גברי בצורה טובה מאוד. ויברטורים אלה קשיחים ואלסטים  ואינם קלים במיוחד לניקויי

סייבר סקין – דמויי עור

בעקבות התפתחות הטכנולוגייה בשנים האחרונות החלו לייצר ויברטורים דמויי עור. ויברטורים אלה נעימים מאוד למגע ומדמים בצורה מדהימה עור אדם . חסרונם הגדול ביותר הוא הקושי לנקות אותם. ואף נדרשת ערכה מיוחדת לניקיון הויברטור.

סוגי ויברטורים

רק רטט

הויברטורים השייכים לקבוצה זו יהיו מיוצרים ממגוון החומרים כאשר טיב החומר בעצם קובע את מחירו.מנגנון הפעולה של ויברטור הוא רטט כמובן אך בויברטורים רוטטים מתקדמים ניתן לקבוע לא רק את עוצמת הרטט אלה גם את סוג הרטט מחירו של ויברטור רוטט נקבע על פי חומרו , עיצובו ועוצמתו. ויברטור רוטט מתאים יותר להתנסות ראשונית עם ויברטור .

ראליסטים

ויברטורים מקבוצה זו ידמו איבר מין גברי אמיתי ויגיעו במגוון גדלים וצבעים . גם כאן מחירו של הויברטור נקבע על פי החומר ממנו הוא מיוצר והפונקציונאליות שלו. ישנם נשים הנרתעות מויברטור ראליסטי ומעדיפות ויברטור עם מראה יותר ידידותי.

ויברטור לנקודת הג'י

ויברטורים השייכים לקבוצה זו מעוצבים בצורה כזו אשר מאפשרת פגישה מהירה וקלה עם הנקודה הנחשקת . קודקודו של ויברטור כזה יהיה עם עיקול קטן המכוון לנקודת הג'י   . ויברטורים מתקדמים יותר בקטגוריה זו יטפלו גם  באזור הדגדן.

מאלצי אורגזמה

ויברטורים השיכים קטגוריה זו הינם הפופולרים והיעילים ביותר הם מגיעים במגוון צורות וגדלים ומשולבים עם פנינים כדורי פלסטיק או פלדה וחומרים אחרים.

ויברטור כזה  מורכב משני חלקים עיקריים החלק הראשון מטפל בנרתיק , בחדירה ולעיתים אף בנקודת הג'י ואילו החלק השני המולבש עליו משמש כמענג רוטט לדגדגן . השילוב של שני חלקים אלה יוצר אורגזמות נפלאות. ומכאן גם נובעת הצלחת ויברטור זה בקרב  נשים רבות

ויברטורים עמידים במים

כשמם כן הם יתרונם הבולט הוא אפשרות השימוש בהם בזמן מקלחת לכן הם גם אטומים וגם יהיו יותר יקרים.

ויברטור אנאלי

ויברטורים בקטגוריה זו ישמשו לחדירה אנאלית לכן לרוב יהיו מיוצרים מחומר עדין ורך ומנגנון פעולתם יהיה ברוב המקרים מנגנון רטט . השימוש בויברטור אנאלי מצריך חומר סיכה .

ישנם ויברטורים המשלבים חדירה אנאלית בשילוב עם חדירה וגינאלית .

איזה ויברטור מתאים לך

אכן זאת היא שאלת השאלות.  הויברטור המתאים ביותר עבורך הוא זה אשר מתחבר אלייך ויזואלית ומוחשית בצורה הטובה ביותר. לכן ההמלצה הטובה ביותר היא להגיע לחנות אביזרי מין ולבחור ויברטור העונה לדרישותייך , הקניה דרך אתר אינטרנט יכולה להיות משתלמת מבחינה כספית אך עם זאת יכולה כלל לא להתאים לך .

כיום קיימות חנויות לאביזרי מין אשר מאפשרות בדיקה פיזית של החומר ממנו עשויי הויברטור וכן הפעלתו לצורך בחינת מנגנון פעולתו . דוגמא לחנות כזו היא חנות אהבה ותשוקה הפועלת בירושלים

ובחודש הקרוב פותחת סניף נוסף באזור תל אביב.

ויברטור הוא אביזר אישי ביותר וסטרילי לכן אל תקני ויברטור שהוצא מהקופסא והוצג לך.אינך יודעת כמה פעמים הוצג לפנייך ובכמה ידיים נגע . חנות המכבדת את עצמה צריכה להחזיק בנוסף למלאי הקיים גם אביזרי הדגמה.

 

האם להשתמש בחומר סיכה

חומרי סיכה נחלקים לשניים כאלה שעל בסיס מים ומשמשים לרוב בשימוש וגינאלי וכאלה שהם על בסיס סיליקון וקצת יקרים יותר . התשובה אם להשתמש בחומר סיכה בזמן השימוש בויברטור היא לרוב כן , תמיד עדיף מגע רטוב על מגע יבש עם זאת ישנן נשים אשר מגע קל גורם להן להרטיב באזור הנרתיק כך שאינן זקוקות לחומר סיכה כל שהוא.

 

מהיכן לרכוש:

בהמשך  לסעיף הקודם המלצתי היא לרכוש ויברטור בחנות לאביזרי מין ולא בחנות וירטואלית אשר בה את קונה על בסיס התבוננות בתמונות והבנה ושיווק של ניסוח כזה או אחר . אם כבר החלטת לרכוש מחנות כזאת ודאי שחנות כזאת כוללת גם חנות פיסית. בדרך כלל  חנויות הכוללות אתר אינטרנט וחנות פיסית הינן רציניות יותר. כמו כן עלייך לבדוק שהאתר ממנו את רוכשת את המוצר מקרין רצינות והוא נמצא בשרת מאובטח ומוגן שכן לא תרצי שמספר כרטיס האשראי שלך יהיה נגיש לידיים לא נכונות. אם את עדיין לא בטוחה ברכישה עצמה תוכלי לבצע זאת דרך הטלפון .

לפני הרכישה מאתר אינטרנט מומלץ לבדוק את צורת המשלוח לרוב האנשים משלוח מסוג זה הינו דיסקרטי ביותר לכן חשוב לבדוק את מדיניות החברה לגביי משלוחים.

האם לשמוע להמלצות המוכר\ת ?

מוכר\ת טוב\ה יקשיב תחילה לרצון הלקוח ורק אחר כך יתאים את המוצר לבעליו בדרך זו יצאו שני הצדדים נשכרים . אל תתפתו למבצעים על ויברטור כזה או אחר קנו אך ורק מה שיתאים לכן .

השתדלו להסביר את עצמכן למוכר\ת בצורה הטובה ביותר נסו להבין מה אתן מעדיפות לפני הכניסה לחנות . אל תתביישו לשאול המוכר\ת מנוסה ויענו לכם בצורה הכי מקצועית שיש .

התרחקו מחנויות הנראות גרוע סביר להניח שבאלה בניגוד לביטויי  יש להסתכל בקנקן הניקיון והסטריליות חשובים ביותר. זאת גם הסיבה למה לא להתפתות ולרכוש מחנות וירטואלית המחזיקה את המוצרים באיזה מחסן מעופש .

זיכרו הויברטור הוא מוצר אישי ואינטימי אל תשכחו לשאול לגביי הפעלתו , ושמירה על ניקיונו

שאלו גם לגביי בעיות המתגלות לאחר רכישת המוצר כמו למי לפנות ומה לעשות .

יש להתרחק מחנויות אשר לא יתנו תשובות ברורות בנושא . עדיף לשלם יותר כסף עבור ויברטור אשר החנות לוקחת אחריות לגביו.

כל הזכויות למאמר זה שייכות לרשת אהבה ותשוקה אין לעשות שימוש בתוכן ובתמונות כל שימוש יעשה באישור רשת אהבה ותשוקה