אביזרי מין - מדריך למתחילים

אביזרי מין - מדריך למתחילים

אתמול פגש אותי חבר ברחוב ואמר לי אתה יודע בא לי לגוון את חיי הנישואין שלי אבל מפחיד אותי להביא לבית פתאום ויברטור , מה אשתי תחשוב ? .

לא חייבים להתחיל עם ויברטור עניתי , בכלל כל מי שרוצה להתחיל להשתמש באביזרי מין  לא צריך לטוס לפני שהוא יודע לנהוג . בכדי להשתמש באביזרי מין עלינו ראשית להכיר טוב אפילו יותר מטוב את בני  או בנות זוגנו לדעת מהם העדפותיהם , מה עושה להם את זה , מה הפנטזיה שלהם. בכלל כמה שנדע יותר על הפרטנרים שלנו כך יקל עלינו ועליהן

 אביזרי מין או תכשירי מין שנהם שייכים לאותה קבוצה ואת שניהם אפשר לרכוש ב חנות סקס או בחנות סקס וירטואלית  באינטרנט  רק שרוכשים מחנות וירטואלית כזאת עדיף לבדוק שהחנות הוירטואלית תהיה שלוחה של החנות הפיסית  אחרת יכולה להיווצר בעיה של אספקה אם חסר במלאי או שיש בעיה

כזו או אחרת במוצר מסוים אזי אין כל כך למי לפנות.

היתרון בקניה מחנות סקס הוא שאפשר לראות את המוצר לשמוע עליו ובחלק מהמקומות כמו ברשת אהבה ותשוקה גם לחוש את האביזר ולבדוק את מנגנון פעולתו.

קיימים היום המון תכשירים לסקס טוב יותר ואיתם אפשר להתחיל.למשל ג'ל מתחמם מתלקק בטעמים גם טעים גם מחמם קלות את הגוף והכי חשוב פותח את התיאבון .

מבחינת אביזרי המין כאן המגוון הוא ענק ומכוון לאין ספור מטרות. אישה המעוניינת להתנסות תחילה בויברטור צריכה או יכולה להתנסות קודם במענג או ברוקט פוקט  או אפילו בדילדו ההבדל בין דילדו לויברטור הוא שדילדו אינו רוטט והוא רק הדמייה של איבר מין גברי , טיבו או מחירו של הדילדו תלוי בחומר ממנו הוא עשויי ועד כמה הוא מדמה את הדבר האמיתי .

קיימים מאות סוגי מענגים  חלקם עמידים במים וחלקם לא חלקם בעלי דרגות  רטט משתנות וחלקם בעלי דרגת רטט אחת. רוב המענגים פועלים על הדגדגן אך יש כאלה הפועלים על נקודת הג'י. המפורסם שבמענגים הוא ה – רוקט פוקט אשר מגיע בצורות שונות ולרוב עמיד במים . היום הרוקט פוקט הוא אביזר של מה בכך ונמכר בכמויות.

רבים מהגברים חוששים מרכישת ויברטור עבור האישה משום שרואים בו איום אז אחת ולתמיד נבהיר את הנקודה במשפט אחד " מה שעושה ויברטור טוב אף גבר לא יכול לעשות " ואני מזמין את כל הגברים הטוענים אחרת אלי לחנות כדי שיבינו על מה אני מדבר . ויברטור יכול לשמש גם לעינוג האישה וגם כמסאג'ר לגבר . רבים מבין הגברים אשר רוכשים ויברטור עבור האישה מתפתים לקנות ויברטור אשר לא מתאים ספציפית לאישה שלהם . אם כבר אתה רוצה לקנות לבת הזוג ויברטור קח אותה איתך שתראה , תבחר מה שטוב לה זה לא עושה אותך פחות גבר ההפך הוא הנכון יצאת אחלה גבר.

אם את רוצה לקנות ויברטור לבד לעצמך עליך לבחור ויברטור קודם כל מחומר טוב , היפואלגני זה יכול להיות מסיליקון או גומי או מכל חומר אחר , חשוב שתמששי את החומר ממנו עשויי הויברטור כדאי שתרגישי למה את מתחברת . חשוב שלויברטור יהיה מאלץ אורגזמה על מנת שיוכל לענג גם את הדגדגן

רצויי לקנות בנוסף גם חומר סיכה על בסיס מים או בסיס סליקון לפי הצורך

אוהבי המין האגרסיבי יכולים להתחיל עם אזיקים חמודים או איזה שוט או שוט בשילוב דילדו. חשוב ליזכור לפני שאתם מביאים אביזר סאדו לבית שהצד השני פתוח לרעיון הזה .

אני תמיד אומר אביזרי מין כדאי לקנות ביחד עם בן או בת הזוג כך גם אין הפתעות .

ביגוד סקסי זה אחלה דבר מניסיון אוכל לומר שזה משנה את התמונה לחלוטין כל עוד זה נעשה בטוב טעם. קני איזה  בייבי דול סקסי תראי לבין זוגך את הבייבי דול ותלבשי אותו רק אחרי שבוע , הבטחה שלי במשך השבוע הזה בן זוגך יפנטז איך הוא רואה אותך עם הבייבי דול וכאשר יגיע הרגע הוא יהיה

כמו אריה . עוד עיצה קטנה תקני משהוא באמת סקסי וחושפני , חלק מהגברים לא יודו בזאת אבל במיטה הם רוצים את האישה שלהם הכי זנותית.לכן גם ביריות וגם ירכון סקסי יכולים לעשות "מהומה גדולה".

עוד אביזרים אשר נהיו פופולאריים לאחרונה אלו הם אביזרי לגמור ביחד , אביזרים אלו מתלבשים לרוב על פין הגבר ובחלק העליון שלהם נמצא מענג בצורה מסויימת אשר תפקידו בעת משגל לרטוט על הדגדגן.

לסיכום חשוב וצריך לזכור ששום דבר במיוחד לא סקס אינו בכוח אלה אם הרצון הוא לסקס בכוח. אביזרי המין ותכשירי המין מעשירים את הסקס בחיינו ויכולים לגרום לנו הרבה הנאה אז לפני שאתם קונים תשאלו , תחושו , תראו  בסופו של דבר רוב הסיכויים שתהינו