איך להפתיע את בן או בת הזוג ביום סקסי במיוחד

איך להפתיע את בן או בת הזוג ביום סקסי במיוחד

השגרה הורגת את כולנו לא פלא שפרקים שלמים מחיינו פורחים מזיכרוננו.
מה אנו כן זוכרים ? כמובן את מה שלא שיגרתי.

היום אתן לכם רעיון איך לממש עבור בן או בת הזוג יום סקסי במיוחד. יום שייחקק בזיכרון אהובנו , יום שיחדש ירענן וייתן משב רוח מיוחד לחיינו השגרתיים והמשעממים...

היום שלנו מתחיל כך.

קמים בבוקר לפני בת או בן הזוג ומשאירים הודעה רומנטית במיוחד, זה יכול להיות פתק עליו רושמים משהו כמו "חלמתי עליך כל הלילה" או "התעוררתי בבוקר ונזכרתי כמה אני אוהב אותך". הנועזים שבננו יכולים לרשום זאת על מראה במקלחת בעזרת ליפסטיק.

מה בעצם עשינו פה ? במשפט אחד התחלנו את הבוקר טוב והכי חשוב עם חיוך עבור אהובנו.

פלאי הטכנולוגיה בראו עבורנו את ה – s.m.s כך שבהמשך היום נוכל להפתיע את בן או בת זוגתנו עם הודעה המכינה אותה לבאות משהו כמו "תתכונני ללילה או "היום אני הולכת להפתיע אותך" וכדומה וזאת כדי להשאיר במתח מסוים את בן או בת הזוג וגם כדי להכין אותו או אותה לבאות והכי חשוב לגרום לו או לה לחשוב עלינו במשך היום מה שבטח כבר המון זמן לא עשו.

בינתיים עלינו לעמוד בציפיות שאנו מפתחים עבור בו או בת הזוג לכן יש לנו כמה וכמה אפשרויות:

  • אפשר להזמין מקום במסעדה רומנטית או לחלופין לבשלנים שבננו לחשוב על מתכון מעניין עם קינוח יוצא דופן , לאחר מכן עלינו ללכת ל-חנות סקס או לחנות אוהבים ולרכוש כמה אביזרים מעניינים זה יכול להיות שמן עיסוי או אביזר מעניין כמו רוקט פוקט או אזיקים או לבוש סקסי או כל דבר אחר שעדין לא ניסינו.
  • הנועזים שבנינו יכולים לקנות אף ויברטור. בנוסף לאביזרים לא לשכוח את האווירה ככל שהאווירה תהיה יותר מחשמלת כך יגברו יותר הסיכויים להצלחה .אז לא לפחד להעמיס נרות וריחות מעוררי אווירה ותשוקה אפשר אף ללכת לחנות פרחים לקנות כמה ורדים בצבעים שונים כדי לפזר אותם על המיטה (לא לשכוח להחליף מצעים).

חשוב לדעת מתי בן או בת הזוג מגיעים לבית כך נוכל להכין את הכול בזמן העיתוי פה מכריע.

לפני שהם מגיעים נמלא אמבט מים חמים נוסיף מלח אמבט מעניין וריחני ונוסיף 2-3 נרות להשלמת האווירה אפשרית גם מוזיקת רקע רומנטית . כאשר בן או בת הזוג מגיעים נקבל אותם בפנים מאירות ונסמן להם שלא יגידו מילה עד אשר נורה להם , נוביל אותם לאמבט שהכנו מבעוד מועד וניתן להם להירגע עד אשר הם יצאו חשוב לומר להם שזה רק תחילתו של ערב נפלא.

לאחר שיצאו נורה להם להתלבש בבגדים חגיגיים ונצא למסעדה או לחלופין נשב בשולחן הרומנטי שהכנו מבעוד מועד. רצויי וחשוב שבכל הזמן הזה תדברו אבל תדברו אל בן או בת הזוג בעיניים בעיניים תאמרו להם כמה הם נחשקים וכמה הם סקסיים ותחייכו כמה שיותר.

אחרי שסימנו עם הארוחה אנחנו מגיעים לפינלה לסיום וחשוב מאוד שהוא יהיה מוחץ הובילו את בן או בת זוג למיטה הדליקו את הנרות והביאו את האביזרים או הבגדים שרכשם בחנות הסקס . עליכם לזכור להתרכז רק בבת או בן הזוג ולא בעצמכם אם החלטתם על עיסוי בצעו זאת מכל הלב ואל תפספסו נקודה בגוף עשו זאת ברגש ובעדינות. תענגו את בת או בן הזוג כמו שלא עינגתם אף פעם או לפחות כמו בהתחלה אם אתה יורד ומלקק לה את הדגדגן תחשוב כאילו זה הדבר הטעים ביותר עלי אדמות כנ"ל גם את אם את מוצצת לו את הפין תחשבי על הסוכרייה המתוקה ביותר שטעמת מימייך. חשיבות המשחק המקדים היא גדולה מאוד וככל שתרבו הרי זה משובח.

את שאר המשחק בחדר המיטות אני משאיר לכם . יצירתיות , סבלנות , ואהבה אלו הן מילות המפתח.

איך נדע שהצלחנו?

למחרת בבוקר בן או בת הזוג יקומו עם חיוך גדול המרוח על הפנים כזה שהרבה זמן לא ראיתם.

זהו אני חושב באהבה ותשוקה כידוע השמיים הם הגבול ומה אנחנו בסך הכול רוצים לזכור בערוב ימינו את הרגעים היפים המתוקים והנפלאים לא?