סאדו מזוכיזם – הכל תחת שליטה

יש כאלה שחושבים שהם חולי נפש יש כאלה שחושבים שהם פסיכופטים אך עצם קיומם בעולמנו היא עובדה ששום דעה כזו או אחרת תגרום להם להעלם או להם לחשוב אחרת - לכן באו ונכיר קצת את הנושא.

בעולמנו ובארצנו קיימת אוכלוסיה דיי גדולה אשר העדפותיה המיניות קשורות בסאדו מזוכיזם . חשוב להבין את המונח, הרקע והצרכים ולהלן ממש על קצה המזלג קצת מידע שיעשה סדר.

מה זה סאדו מזוכיזם

סאדו נגזר מהמילה סאדיזם שפירושו הפקת הנאה מגרימת סבל לזולת. מבחינה רפואית מוגדר סאדיזם כהתנהגות מינית שאינה בנורמה. המושג סאדו נקרא על שם המרקיז דה סאד, אציל צרפתי שהתפרסם עקב העונג המיני שהפיק מאלימות כלפי אחרים.

ההתנהגות המשלימה לסאדיזם היא מזוכיזם והוא בעצם הפקת סיפוק מיני מכאב שנגרם על ידי אחרים מכאן המושג סאדו מזוכיזם.

מהם אוהבי הסאדו מזוכיזם ?

אוכלוסיית הסאדו מזוכיזם מתקבצת בקהילות שונות ברחבי העולם ומקיימת חיים תקינים. הם יכולים להיות עורכי דין, רופאים, מורים, מתקיני מזגנים, פוליטיקאים ובעצם בכל מקום. ייתכן שבמעגל של כל אחד ואחת מאיתנו יכול מאוד להיות שיש אחד או אחת כזו בעל נטיות סאדו מזוכיסטיות.

סאדו מזוכיזם ואינטרנט

אם הופעת האינטרנט נפתחו אתרים רבים בנושא ושמשו בית ודרך תקשורת עולמית בקהילה זו אשר עד להופעת האינטרנט התקבצה בחוגים סגורים ובמועדונים בארץ יש מספר אתרים אשר הבולטים שבהם הם הכלוב ודומינה.

אביזרי סאדו מזוכיזם

האביזרים בהם משתמשים קהילת הסאדו מאזו נחלקים לכמה קטגוריות:

  • לבוש - הלבוש מיוצר בדרך כלל מעור או מלטקס כמובן שהלבוש מעור יותר יקר אך לא בהכרח יותר נוח. הוא כולל חליפות הדוקות גם לגבר וגם לאישה המעוטרים בפיסות מתכת טבעות ניטים וכדומה הלבוש המשלים יכול להיות כפפות, נעליים, חגורות, מסכות, ועוד.
  • אביזרי קשירה - קשירות - אביזרים שתפקידם לקשור או לאזוק באיזו שהיא צורה החל מחבלי פשוטים וכלה באזיקים ובהתקנים משוכללים לקשירה.
  • אביזרי הצלפה - הצלפות - הצלפות כשמם כן הם וכוללים בעיקר שוטי הצלפה שונים עם דרגות כאב שונות מעבר לאביזרים הנזכרים לעיל ישנו השימוש בנרות (אש) לשם הפקת כאב או שימוש במחטים או דוקרניים למיניהם להפקת כאב יותר קיצוני וכן במצבטים בעלי דרגות הידוק שונות.

ואני ?

אם אני אוהב או אוהבת סטירה בישבן מידי פעם בעת כיום סקס זה אומר שאני בעל נטיות סאדו מזוכיסטיות? יכול להיות ויכול להיות שלא מה שבטוח שלא חייבים להיות סאדו מזוכיסטים כדאי להשתמש מידי פעם בשוט או באזיקים או באיזה לבוש מעניין שהרי כל העניין בסקס בסופו של דבר הוא גיוון לא

את כל האביזרים תוכלו למצוא באתר אהבה ותשוקה במחלקת סאדו וכמובן שתוכלו לפנות ולשאול בטלפון או דרך האתר.