טו באב קרב ואתם מתפנקים

ט"ו באב, החג שהכי מרטיט לנו את הלב (ואולי גם איברים נוספים), מתקרב בצעדי ענק וינחת אצלנו ביום שני. זה בדיוק הזמן לתכנן את הערב המושלם ולהצטייד באביזרי מין חדשים. שלא תגידו שלא אמרנו. ובנוסף אצלנו מקבלים מתנה על כל קניה במיוחד בטו באב

על-פי המסורת היהודית, החגיגה הגדולה של אמצע הקיץ הייתה ביום ט"ו באב: אמצע חודש אב – שהוא אמצע תקופת הקיץ.
בט"ו באב היו הבנות לובשות שמלות לבנות פשוטות ויוצאות לרקוד בכרמים. את השמלות היו הבנות שואלות זו מזו, כדי שלא לבייש את אלו שלא היו להן שמלות. הריקודים בכרמים נמשכו כל היום, ובמהלכם היו הבנות מזמינות את הבנים להצטרף אליהן ולבחור לעצמם בנות זוג.

היום ט"ו באב זהו בעיקר יום של פינוקים הדדיים, יציאה מהשגרה והחייאת הזוגיות שלנו ובדיוק שביל זה צוות חנות סקס אהבה ותשוקה נמצאים כאן כדי לעזור לכם.

הפעם נעבוד על חמשת החושים שלנו במשחק המקדים:

חוש הראייה: כאן האפשרויות באמת בלתי מוגבלות, בייבי דול, אוברול רשת או ביריות בהחלט יענגו את העיניים שלו. בנוסף גם הגבר יכול להצטייד בתחתונים סקסיים לגברים.

סט מטריף אדום בייבי דול שחור מפתה חוטיני טבעות לגבר

חוש הריח: אחרי כל ההכנות והקירצופים באמבטיה מומלץ להתבשם בבושם פיתוי סקסי המחוזק בפירומונים ומדליק את המין השני.

בושם פיתוי הפירומון לאישה בושם פיתוי הפירומון לגבר

חוש המישוש: כאן בהחלט אפשר להתחיל להשתולל עם מבחר גדול של שמנים וג'לים למסאג, אפשר ורצוי להוסיף גם רוקט פוקט קטן ושובב לעיסוי אינטימי. יש גם שמני עיסוי וחומרי סיכה בטעמים הניתנים לליקוק חושני וכאן נכנס גם חוש הטעם.

ID Frutopia - תות ID Frutopia - אבטיח ID Frutopia - מנגו

אחרון חביב הוא חוש השמיעה. זה הכי קל בעולם. פשוט תגידו "אני אוהב אותך".

בהמשך הלילה תענגו אחד את השני בסקס חסר מעצורים ותגוונו אותו עם איזה ויברטור, פרפר אהבה,טבעת רטט או כל אביזר מין אחר שאתם אוהבים. צוות אהבה ותשוקה על סניפיו יעניק לכם שירות מקצועי בדיסקרטיות ויעזור לכם למצוא את האביזר המתאים ביותר לכם.