חדש באהבה ותשוקה - EVA

תמיד כשרצינו לענג את עצמנו בין אם לבד או ביחד היינו צריכות להחזיק רוקט פוקט או ויברטור ביד או לחילופין ללבוש רתמות מסורבלות כמו הפרפר. אז זהו שלא עוד. לרשת אהבה ותשוקה הגיעה דיירת חדשה. תכירו את EVA.

תוצאת תמונה עבור ‪EVA VIBRATOR‬‏

אווה היא ויברטור ייחודי לעינוג חיצוני המאפשרת לך ידיים חופשיות במהלך הסקס. יש לה שלוש עוצמות רטט מטורפות העיצוב המושלם שלה יתן לך גירוי ישיר לדגדגן במהלך הסקס כאשר היא נשארת במקומה בעזרת שתי כנפיים המתלבשות על השפתיים של איבר המין.

איך למקם את אווה?  ובכן זה מאוד פשוט. מקמי את אווה על הדגדגן כשהכנפיים מופנות כלפי מטה. עכשיו הכניסי כל כנף מתחת לשפה הגדולה התואמת לה והנה שתיכן מוכנות לפעולה.

תוצאת תמונה עבור ‪EVA VIBRATOR‬‏

יתכן ותצטרכי למשוך בעדינות כל אחת מהשפתיים על מנת לאבטח את אווה במקומה. מומלץ למקום את אווה כשאת בשכיבה על הגב או בעמידת פיסוק קל. אווה מתאימה את עצמה לגופך בקלות וביעילות.

סרטון הדרכה תוכלו למצוא כאן.

לאווה יש כפתור הפעלה אחד איתו את מטיילת בין העוצמות. לכיבוי המכשיר עלייך לתת לחיצה ממושכת עליו. אווה עשויה מ-100% סיליקון רפואי איכותי היפואלרגני והיא נטענת בחשמל באמצעות כבל USB. חשוב להטעין את אווה הטענה ראשונית מלאה. הסוללה יכולה לעבוד ברצף 5 שעות בעוצמה נמוכה ושעה ברצף בעוצמה גבוהה.

אווה תביא לחיי המין שלך המון עושר ואורגזמות לרוב. היא בהחלט תוביל אותך ואת בן זוגך לשיאים חדשים והרי כולם יודעים שחיי מין טובים הם המתכון לזוגיות טובה. צוות חנות סקס אהבה ותשוקה נמצא לשירותכם/ן על כל שאלה במקצועיות ודיסקרטיות.