חג מולד שמח ושנה אזרחית טובה

נכון, חג המולד וליל השנה האזרחית החדשה הם לא חגים שלנו אבל אנחנו לא נפספס סיבה לחגיגה חמה בליל חורף קר. אז אנחנו באהבה ותשוקה נמצאים כאן במיוחד לחמם אתכם עד לרמה של להט.

יש כמה וכמה דרכים בהם תוכלו להתחמם ובעיקר לחמם את הפרטנר שלכם. כמובן לחימום העניינים אנחנו ממליצים לכם על תאורה וכמה נרות ריחניים. מעבר לכך, בחנות סקס "אהבה ותשוקה" תמצאו כמה דברים שבהחלט ילהיטו אתכם.

תוצאת תמונה עבור ‪HAPPY NEW YEAR SEX‬‏

נתחיל עם מכשיר יניקה שנחת בישראל השבוע לקראת חג המולד, המכשיר הינו מכשיר יניקה עשוי כולו מסיליקון והוא נטען ע"י USB, קיימים מספר מכשירים המבצעים פעולת יניקה אך גולת הכותרת במכשיר זה הינו שבמרכז איזור היניקה ישנו גולה קטנה הזזה מכיוון לכיוון בתנועה סיבובית ובכך מאפשרת גירוי נוסף בדמות ליקוק, המכשיר נקרא KISS  &  LICKER

המכשיר הינו של חברה גרמנית אשר פיתחה מספר של מכשירים נוספים הניתנים לשליטה מרחוק באמצעות bluethooth ובנוסף פיתחה אפליקציה ייעודית בעברית למוצר .

 

האפליקציה ניתנת להורדה בחנות האפליקציות של GOOGLE ו APP STORE  והינה קלה לתפעול, האפליקציה מאפשרת לשמור מבחר של תוכניות ותכונות לפי הדרישה של הלקוח אשר הוא יוצר את התוכנית ושומר באפליקציה.

לאפליקציה ישנה אפשרות להורדה של כ10000  תוכניות ומקצבים שונים אשר מובנים באפליקציה.

כמובן שאין סקס טוב ללא משחק מקדים מחמם ומפנק ולשם כך תמצאו אצלנו מגוון רחב של לבוש סקסי לנשים ותחתונים סקסיים לגברים. מעבר למראה צירך גם מגע ידיים ולשם כך יש ג'ל עיסוי בטעמים שונים תוצרת חברת ID מארצות הברית שגם מתחמם במגע וגם ניתן ללקק אותו. מתאים גם למשחקים אוראליים שובבים.

   באהבה ותשוקה תוכלו להצטייד גם בחברים הרוטטים שלנו לתוספת מפנקת למהלך הסקס עצמו כמו סוגים שונים של רוקט פוקט, פרפרי אהבה, ויברטורים, מוצרים אנאליים ואביזרי שליטה.

אצלנו ניתן למצוא את המבחר הגדול ביותר בארץ. 

 צוות אהבה ותשוקה מאחל לכם חג קריסמס לוהט ושנה אזרחית טובה. נמצאים בשבילכם כל יום באלנבי 38 תל אביב ובטלפון 077-4025022.