חזרנו לשגרה.. ועכשיו צריך לשבור אותה

נגמרו החגים. חזרנו לשיגרה הנעימה והמוכרת. הילדים חזרו ללימודים, אנחנו חזרנו לעבודה ולמאבקים היומיומיים שלנו. השגרה, כמה שאנחנו אוהבים אותה יכולה להיות מסוכנת לזוגיות ולחיי המין שלנו. אז מה עושים?

בסדרת הקאלט קרובים קרובים דיברו יפה על השגרה. במהלך ויכוח ליאורה התוודתה ליורם שכל חייה "עבודה-בית-ילדים". בבוקר במשרד עובדת ציבור, אחר הצהריים בבית עובדת ניקיון ובלילה איתך אובדת עצות. יורם לא נשאר חייב ואמר "אפשר לחשוב שאיתך היו לי 20 שנה של פסטיבלי זמר... בעצם כן. בבוקר במפעל פסטיבל שירי עבודה, אחר הצהריים בבית פסטיבל שירי ילדים ובלילה איתך הפסטיבל החסידי". אז לפני שתגיעו גם למצב שלהם, חנות סקס אהבה ותשוקה נמצאת כאן בשביל לשבור את השגרה ולהפוך את הפסטיבל החסידי שלכם לנוצץ וגועש ממש כמו האירוויזיון.

נתחיל בלהתמקד במשחק המקדים, זה שנועד לחמם את האווירה ולהעצים את הסקס שיבוא אחר כך. לא להתעצל ולהתחיל במשחקים לוהטים כמו למשל סלומות ולבבות וכמובן להוסיף איזה לבוש חושפני כמו בייבי דול בשבילה ותחתונים סקסיים בשבילו.אפשר להמשיך בעיסוי אירוטי סקסי עם ג'לים מיוחדים מתחממים ומתלקקים למשחקי לשון לוהטים בכל הגוף.

בייבי דול ווילד  חוטיני שקוף לגבר

סולמות ולבבות          ג'ל 5 טעמים מבצע מדהים

אחרי כל זה מומלץ להוציא את החבר הרוטט ולענג אחד את השני, האופציות רבות החל מרוקט פוקט לסוגיו ועד למיקרופון הקסמים שירטיט לכם את כל הגוף, פטמות, דגדגן, ביצים וכל מקום שאתם רק אוהבים. לאוהבי הז'אנר אפשר גם לקשור אחד מכם להתמסרות מוחלטת עם סט קשירה למיטה.

רוקט פוקט אמריקאי בודי וואנד-מיקרופון הקסמים  

סט קשירה למיטה

להוספת פלפל ותענוגות אפשר לצרף גם צעצוע אנאלי כמו פלאג או חרוזים שיעצימו את ההנאה שלכם בכניסה האחורית. על ההנאה האנאלית תוכלו לקרוא כאן.

פלאג אנאלי סמול  חרוזים אנאלים

האפשרויות רבות ומגוונות. אתם מוזמנים לעיין בכתבות שלנו כאן ואף להגיע אלינו לחנות, צוות אהבה ותשוקה יעזור לכם למצוא את האביזר המתאים בשבילכם במקצועיות ובדיסקרטיות. נמצאים כאן בשבילכם, אלנבי 38 תל אביב.