החופש שלהם נגמר, שלכם מתחיל

סוף סוף נגמר אוגוסט, הילדים חזרו למסגרות שלהם ולנו, תודה לאל, חוזר הזמן הפרטי שלנו. זה בדיוק הזמן להצית ולעורר מחדש את התשוקה שלנו ולהעשיר את חיי המין לעוד חוויות ואורגזמות מרובות ועוצמתיות.

תוצאת תמונה עבור ‪finally they going back to school‬‏

אוף זה היה ארוך. החופש הזה כמעט גמר לנו את החיים אבל זהו. הם חזרו למסגרות שלהם. אין יותר "משעמם לי", "תקנה לי", לא כיף עם סבתא" ועוד כל מיני הגיגים. עכשיו אנחנו יכולים לחזור להתרכז בעצמנו. חנות סקס אהבה ותשוקה נמצאים כאן בשביל לעזור לכם להצית מחדש את האהבה.

האופציות הן מרובות ומגוונות. בשביל ההתחלה אפשר לקחת רוקט פוקט נחמד שבהגדרה הוא נועד לעינוג ישיר של הדגדגן אבל אפשר לטייל איתו בכל הגוף, איזור האשכים, פטמות וכל איבר שעולה על רוחכם שיעשה לכם נעים. פשוט להחזיק אותו ביד תוך כדי הסקס ולהשתולל. אחד המענגים המובילים בשוק היום זה המיקרופון המפורסם, מסאג'ר עוצמתי שיגרום לכם לשיר כל הדרך לאורגזמה הנכספת.

רוקט פוקט אמריקאיבודי וואנד-מיקרופון הקסמים בודי וואנד חשמלי

בעולם האביזרים לזוגות גם תמצאו אפשרויות בלתי מוגבלות, החל מטבעת רטט שתחזק לו את הזיקפה ותרטיט את הדגדגן בזמן החדירה ועד ל-WE VIBE 4 PLUS שיענג אותה בו זמנית בנקודת הג'י ובדגדגן. גודלו מאפשר לגבר לחדוק יחד איתו ואז גם אתה נהנה מהרטט באופן ישיר על איברך.

שפן האורגזמות     we vibe 4 plus

למנוסים מביניכם אפשר לצרף למיטה את הסטרפאון. סוג של להתחלף בתפקידים אם תרצו. האישה לובשת את החגורה וחודרת לגבר שלה. עינוג בנקודת הג'י הגברית תעצים לך את האורגזמה פלאים. מומלץ לקחת סטרפאון כפול הנותן בנוסף חדירה גם לאישה הלובשת אותו. על נקודת הג'י הגברית, יתרונותיה ואיך להגיע אליה תוכלו לקרוא כאן.

סטרפאון כפול רד     סטרפאון איכותי סימפלקס

כמובן שעכשיו הילדים לא נמצאים אפשר לחזור ולהשקיע במשחק המקדים. כאן תמצאו כל מיני משחקים לוהטים עם משימות חמות שיכינו וידליקו אתכם בדרך לסקס חסר מעצורים. רצוי לצרף גם הלבשה תחתונה סקסית, איזה בייבי דול, אוברול רשת וגם לגברים יש מבחר גדול של תחתונים סקסיים.

אוברול רשת   חוטיני שקוף לגבר

לא נשכח גם את משחקי השליטה. יחסי מלכה-עבד או מאסטר-שפחה בהחלט יגוון לכם את חיי המין. הצלפות, קשירות, מצבטי פטמות ועוד יעניקו לכם 50 גוונים של סקס. על אהבה כואבת תוכלו לקרוא וללמוד כאן.

שוט הצלפה שחורתוצאת תמונה עבור אזיקי פרווהמצבטים לפטמות

החנות שלנו מלאה ומאובזרת מכל טוב וצוות אהבה ותשוקה יעניק לכם שירות מקצועי ודיסקרטי ויעזור לכם למצוא את האביזר המתאים ביותר לכם. מחכים לכם באלנבי 38 תל אביב וכמובן שעושים משלוחים לכל חלקי הארץ.

שתהיה לכולנו שנת לימודים פוריה.