מין אנאלי - טיפים

אחת הפנטזיות הגדולות של הרבה אנשים הוא מין אנאלי. הכניסה האחורית, שצפופה יותר מהנרתיק יכולה לענג בעוצמה הרבה יותר גבוהה. אבל תמיד זה מלווה בחששות. כאב, היגיינה, לחץ, השתייכות לנטייה מינית לא נכונה ועוד. צוות אהבה ותשוקה שמאוד מעריץ את הדלת האחורית נותן לכם את הטיפים למין אנאלי מהנה.

הרפייה

גוף רגוע ושרירים רפויים מסייעים רבות למין אנאלי מהנה. בפי הטבעת קיימים שני סוגים של שרירים: שריר רצוני, המאפשר לנו לשלוט בסוגרים, ושריר לא-רצוני, שהינו חלק ממערכת העצבים האוטונומית בגוף, השולטת על פעולת האיברים הפנימיים, קצב הלב, פעולות העיכול ועוד. לעיתים, כאשר אנו שרויים במתח, גם אם נצליח לשלוט על השריר הרצוני ולהרפותו, סיכוי סביר כי השריר שאיננו רצוני מכווץ, ואנו עלולים להתקשות בחדירה אנאלית, לחוש אי-נוחות או אף לסבול כאבים עקב כך. לכן, נסו להיות רגועים ונינוחים ככל הניתן. מקלחת או אמבטיה חמה ומספר נשימות עמוקות יוכלו גם כן לסייע בהרפיית הגוף.

תקשורת טובה

תקשורת הינה המפתח למין אנאלי נעים ומספק. לעיתים די בתיאום ציפיות קצר בנוגע למה שטומן בחובו העתיד הקרוב, כדי לסייע לנו בהתרגעות והרפייה כן, אלו מהסעיף הקודם. לדוגמא, עצם הידיעה כי לא תהיה חדירה, לעיתים קרובות מרגיעה את הפרטנר/ית. כך הפרטנר יודע כי הוא יכול פשוט להנות מעינוג אנאלי על צורותיו השונות. נוסף לכך, גם תוך כדי המשגל או המשחק האנאלי חשוב לומר מה נעים לנו ומה פחות, האם חלילה כואב, והאם צריך להאט את הקצב, או אפילו להפסיק את המגע.

 

חומרי סיכה

היות ופי הטבעת איננו איזור לח מטבעו כאשר הוא מגורה, יש להשתמש בחומרי סיכה אשר יאפשרו חדירה קלה, נעימה ולא כואבת. זוהי רקמה רירית עדינה העלולה להיפצע תוך כדי מין אנאלי או שימוש בצעצועים שלא נמשחו בחומר סיכה. השתמשו בחומר סיכה בנדיבות וחסכו אי נעימות, כאבים או חלילה קרעים.

 

אימון

נסו מין אוראלי (המכונה רימינג), אצבעות או צעצועים שונים. נסו תנוחות חדשות וזויות חדירה שונות. כך תגלו מהי הדרך המועדפת עליכם ועל בן/בת זוגכם, וכן הרפיית השרירים תעשה קלה מפעם לפעם.

 

גירוי אנאלי אינו כואב אם עושים אותו כראוי

האמונה כי מין אנאלי כואב הינה הנחה שגויה. באיזור פי הטבעת קיים ריכוז גבוה של עצבים, כך שגירוי באופן לא נכון עלול להביא לכאבים, אך יחד עם זאת, אם הגירוי יבוצע כשורהיוכל להביא להנאה רבה. כאשר מנסים להחדיר אצבע, צעצוע או פין, השרירים הטבעתייםאלו הרצוניים ואלו שאינם רצוניים, מתכווצים באופן אוטומטי. יש לעצור את החדירה ולתת לשריר ולגוף להירגע ולהרפות, ורק אז להמשיך. הנאה מקסימאלית תתקבל כאשר לא נחוש שום כאב או אי נעימות. חשוב לציין – פי הטבעת הינו שריר "זוכר". יש להתייחס אליו בעדינות רבה ולהשתדל לא לגרום לכאב או אי נעימות, היות ובפעם הבאה ההרפיה עשויה לארוך זמן רב יותר.

 

גם אם חוויתם גירוי אנאלי לא נעים לא להתייאש

תח כרוני בפי הטבעת הינו הגורם השכיח ביותר לתחושת אי-הנוחות במהלך קיום יחסי מין אנאליים. עצירות או טחורים הם סימנים לכך שאתם סובלים ממתח כרוני מסוג זה. מקלחת או אמבטיה חמה ומרגיעה תוכל לסייע לגופכם להירגע ותביא להרפייה של השרירים, בתוכם גם פי הטבעת. זהו זמן נהדר להתנסות בגירוי אנאלי, היות וגם פסיכולוגית אנו משתחררים מתחושת חוסר הניקיון או חוסר ההיגיינה שמלווה אותנו לעיתים בבואנו להתנסות בשעשוע אנאלי.

 

מה לגבי לכלוך?

אם נכנסנו לשירותים שעתיים לפני הסקס לרוב אין סיבה שלא נהיה מוכנים ומזומניםונקיים. לעיתים רק המחשבה על ה"לכלוך" המלווה את השעשוע האנאלי, מעלה את סף הלחץ ומרחיק מאיתנו את ההנאה הצרופה... תוכלו להתנסות באוננות עם אצבע או צעצוע לפני מפגש זוגי, ולגלות בעצמכם כי השד לא כל כך נורא. נוכל לסייע לפעולת המעיים התקינה שלנו ע"י אכילת פירות וירקות טריים, סיבים תזונתיים מדגנים מלאים, סובין לא מעובד וכו'. בנוסף, ניתן להשתמש בחוקן אותו ניתן לקנות בכל בית מרקחת ללא מרשם רופא, למי מאיתנו המעדיף לוודא כי לא נותרו שאריות צואה לא רצויות לפני המגע המיני.