להוציא את הסקס מהמיטה - נדנדת התנוחות

אין מה לעשות, אחרי כל כך הרבה זמן ביחד אנחנו מחפשים איך לגוון את חיי המין שלנו ולמצוא דרכים חדשות לרגש את בן הזוג שלנו ולהמציא תנוחות חדשות לסקס סוער שתמיד ישאיר טעם של עוד.

כשאת על נדנדה:

את יכולה לשכב על הגב ובעצם להרגיש כאילו את צפה על ענן גבוה. התמיכה לרגלייך במצב של פיסוק נותנת הזדמנות פשוט להחליק לכיוון גבריותו של בן זוגך שיכול בעצמו לנדנד אותך ע"פ הקצב המתאים לשניכם.

באותה הדרך את יכולה גם לשכב על הבטן ולתת לגבר שלך לנדנד אותך בדומה לתנוחת ה"דוגי סטייל" המפורסמת שכמובן מתאימה גם למין אנאלי אם את אוהבת תוך כדי שהוא מעסה את ישבנך לטירוף חושים מושלם כל זאת שאת תלויה באוויר בדרך לארץ לעולם לא.


לא נשכח כמובן את התענוג הצרוף במין אוראלי, פשוט תחשבי על עצמך כמתנדנדת לכיוונו של אהובך לפינוק מושלם ומטריף. בהחלט מתאים לשכיבה על הגב וגם על הבטן.


ואם במין אוראלי עסקינן, שבי על הסלינג ממש כמו שאת יושבת על הנדנדה בגן המשחקים הקרוב, וכשאת פשוט תופסת את ראשו ושולטת על הקצב בו הוא מענג את נשיותך המתפרצת.

כשאתה על הנדנדה:

באותה הדרך כפי שכבר ציינו אתה יכול לשבת על הנדנדה ולתת לה לבצע בך מין אוראלי תוך כדי שאתה תלוי באוויר. התמיכה לרגליים יכולה לתת לאהובתך את האפשרות הנוחה ביותר לעסות לך את נקודת הג'י שלך לטירוף עד ערפול חושים!

ואם אתה כבר סומך עליה ואוהב אותה בכל מאודך (וגם אמיץ מספיק) אתה יכול פשוט לשכב על הבטן כמעופף באוויר ובעזרת סטראפון או דילדו מתאים לתת לה לחדור אליך לעינוג שלא הכרת.

ולשניכם ביחד:

אתה יכול לשבת או לשכב על הנדנדה ואת פשוט יכולה להתיישב עליו לסקס מטורף בין שמיים וארץ.

נדנדת התנוחות שלנו בטוחה לשימוש, נוחה מאוד וקפיצית, בעלת ריפוד פרוותי למניעת החלקה ומתאימה לעשרות תנוחות על פי השיגעון שלכם. קלה ופשוטה להרכבה וניתנת לפירוק מהיר ולאחסון נוח.

צריך לזכור הנדנדה לא נשארת תלוייה לעד מה שנשאר זה הבורג בתקרה שעליו מורכבת הנדנדה.

מה שנישאר זה להזמין דרך האתר או פשוט לבקר באהבה ותשוקה, חנות סקס מטריפה ושיהיה לכם\ן בהצלחה.

רשת אהבה ותשוקה שימוש בטוח מהנה ומרגש.