ויברטור מיס בי - להכפיל את הכיף לקבלת השיא שלך

החברה הגרמנית הותיקה פאן פקטורי כל הזמן מחדשת ומפנקת בעיצובים חדשים. הפעם נדבר על הויברטור מהדור החדש - המיס בי.

החברה הגרמנית הותיקה פאן פקטורי לא נשארת מאחור. החברה אשר חרטה על דגלה יצירת אביזרי מין ידידותיים לסביבה ולמשתמש\ת והעומדים בתקן יצור מחמיר ואיכותי מחדשת לנו את המלתחה.

ההתמחות של חברת פאן פקטורי מתחילה קודם כל באיכות החומר. כל המוצרים מיוצרים מ-100% סיליקון רפואי היפואלרגני איכותי ונעים בעל מגע קטיפתי מפנק ובעיצובים מיוחדים בעלי טכנולוגיה מתקדמת וייחודית.

ויברטור מיס בי משלב בתוכו מאלץ עוצמתי לדגדגן יחד עם עיקול בקצה הנותן רטט ישירות לנקודת הג'י. שני המנועים הנפרדים מבטיחים לך אורגזמה מטורפת. העיצוב הגמיש גורם לויברטור להתאים את עצמו לאנטומיה נשית שלך ויחד עם הרטט לנקודת הג'י ולדגדגן בו זמנית אין ספק שתגיעי לשיאים חדשים.

המיס בי הוא ויברטור הנטען בחשמל ואינו מצריך שימוש בסוללת. ידית האחיזה מאפשרת אחיזה בנוחות מקסימלית. יש לו 6 עוצמות רטט נפרדות וניתן לתכנת אותו שיתחיל לפעול ישירות בעוצמה האהובה עליך. יש לו גם מנגנון נעילת מקשים שלא יתחיל לעבוד בטעות, מושלם לנסיעות. הוא מתאים אף לעינוג אנאלי וכמובן הוא עמיד לחלוטין במים למשחקים רטובים באמבטיה.

אורגזמה מובטחת!  מנוע אחד בגוף הויברטור ומנוע שני במאלץ בהחלט ישלחו את הדגדגן, נקודת הג'י ואת הנרתיק לתוך גלים של אקסטזה בשילוב של עוצמות ומהירויות שונות של רטט בלחיצת כפתור פשוטה.

מיס בי הוא ויברטור גמיש מאוד עשוי מ-100% סיליקון רפואי איכותי היפו אלרגני. הגמישות הייחודית שלו גורמת לכף שהוא מתאים את עצמו לאנטומיה שלך כמו כפפה ליד. ברגע שתפעילי אותו תתמכרי לגירוי שלו באחריות.

לעוד שאלות, ייעוץ והכוונה צוות חנות סקס אהבה ותשוקה נמצא לרשותכם.