להגדיל את איבר המין - זה אפשרי!

מאז ומעולם התחבטו בשאלה האם הגודל קובע ומאז ועד לעצם היום הזה עדין לא נמצאה תשובה. ולמרות שעדין לא נמצאה תשובה חד משמעית גברים רבים מוטרדים בשל גודל הפין שלהם. גודל הפין הממוצע הוא כ-15 ס"מ כך שאם אתה בטווח הזה אז אין כל סיבה לדאגה. הפין שלך יעשה את עבודתו נאמנה אצל כל אישה. לגבי הנשים גם כאן הדעות חלוקות, פין גדול יכול להבהיל חלק מהנשים בעוד שנשים אחרות יכולות להתגרות ולהנות ממנו. בכל מקרה אם אתם מעוניינים להגדיל את הפין שלכם ישנם כמה אפשרויות.

האם אני צריך פין גדול יותר ?

מחשבה זו חולפת כמעט בראשו של כל גבר במהלך חייו. הגודל הממוצע של הפין בקרב הגברים הוא כ-15 ס"מ. מחקרים הראו קשר בין גודל הפין לביטחון העצמי של אותו גבר, גבר עם כלי מרשים יהיה עם בטחון עצמי גבוה יותר מאשר גבר עם פין קטן או ממוצע.השאלה האם אני צריך או רוצה פין גדול יותר היא אינדיבידואלית לכל אחד.

                                

מה נשים חושבות על הגודל

נשים נרתעות מבעלי פין קטן אך גם פין גדול ירתיע חלק מהנשים אף שחלק אחר של נשים יתלהב ממנו. חלק מהחוויה המינית הוא המראה הוויזואלי כך שמראה של פין מרשים יגרה את רוב הנשים. מבחינת תחושה עדיף פין אשר תופס יותר נפח בנרתיק האישה בעת החדירה מאשר פין אשר שוחה בנרתיק ובקושי מרגישים אותו.

     

האם ניתן להגדיל הפין ?

ניתן להגדיל את הפין במידה מסוימת, הצמיחה היא באורך ובעובי הפין.

כדורים וגלולות

קיימים אין ספור סוגי כדורים וגלולות המבטיחים הגדלה של הפין תוך מספר שבועות יעילותם של כדורים אלה שואפת לאפס וחוץ מלספק זקפה חזקה בדומה לויאגרה אין ממש בהבטחות שלהם לגבי הגדלת הפין.

                                             

ניתוחים

לא מומלץ לעבור ניתוח להגדלת הפין אלה אם הפין ממש קטן ומומלץ ע"י הרופאים לבצעו.אחוזי ההצלחה בניתוח מסוג זה די נמוכים ויש סיכוי סביר שאחרי הניתוח הפין יראה מעוות.

                                                 

שיטות ביתיות

רשת האינטרנט עמוסה באין ספור שיטות עשה זאת בעצמך. לא מומלץ לבצע תרגילים אלה והמבצע אותם לוקח על עצמו סיכון גדול היכול לגרום לו נזק בלתי הפיך מה עוד שיעילותם של תרגילים אלה לא הוכחה.

משאבות

העיקרון במשאבות הוא ליצור ואקום על הפין למשך כמה שניות כתוצאה מזה להגביר את זרימת הדם ובכך לגרום לגדילתו של הפין. בפעולה פשוטה של דקות ספורות תקבל זיקפה חזקה, קצת ארוכה יותר והעובי כמעט יוכפל אבל כשהזיקפה יורדת האיבר חוזר לגודלו המקורי כך שהתוצאה היא רגעית. כמו כן שימו לב שבכל מקום קוראים להם משאבות זיקפה ולא משאבות הגדלה.

                                       משאבה זיקפה איכותית   

מכשירים להגדלת הפין

שוק קיימים מספר מכשירים להגדלת הפין אשר עובדים על אותו עיקרון – עיקרון המתיחה כלומר הפעלת כוח כל שהוא על הפין ואשר גורם לו להימתח לאורך זמן וכך מגדיל אותו. בשיטה זו ברפואה המקובלת כיום מגדילים גם אברים אחרים. לכן המכשיר להגדלת הפין מאושר רפואית ובטוח לשימוש.

 

כמה אפשר להגדיל ?

ההגדלה הממוצעת בשימוש במכשיר היא כ- 20% מהגודל המקורי. נניח שאתה בעל פין בגודל 15 ס"מ תוכל במינימום להגדיל אותו עד 18 ס"מ במקסימום תוכל להגדיל עד 40% כלומר תוכל להגיע עד לגודל של 21-22 ס"מ. וכמובן באותו יחס גם בעובי.

תוך כמה זמן רואים תוצאות ?

אם החלטת לרכוש את המכשיר ולהגדיל את הפין זה לא יקרה בין לילה. יש צורך בהתמדה בהרכבת המכשיר על הפין במשך שעתיים ביום בשלב הראשוני ועם הזמן אף יותר. לבישת המכשיר מתחת לתחתונים אינה מבליטה ואינה מגבילה אותך בתנועה או במעשה כל שהוא. במידה והתמדת בתוכנית אתה צפוי לראות שינויים כבר אחרי חודשיים.

מה ההבדל בין המכשירים השונים ?

ההבדל העיקרי הוא באיכות המכשיר אם תרכוש חיקויי סיני זול קרוב לודאי שאיכות החומרים תהייה בהתאם ואף יש סיכויי שהמכשיר ישבר או ישחק לפני סיום הטיפול. עדיף להשקיע עוד כמה מאות שקלים ולקבל מכשיר איכותי ואמין.

לסיכום :

אם החלטתם להגדיל את הפין שלא יעבדו עליכם הדרך הנכונה, האמיתית ומאושרת רפואית היא באמצעות מכשיר להגדלת הפין. כדאי מאוד לרכוש מכשיר איכותי ומאושר רפואית.

חשוב גם לרכוש את המכשיר ממקום אשר יעניק לכם תמיכה בכל שאלה לפני הקניה וכמובן אחרי הקניה לגבי השימוש במכשיר.

חנות סקס אהבה ותשוקה יבואנית בלעדית של חברת Jes Extender וחברת Male Edge מעניקה תמיכה מלאה לרוכשים את המכשירים להגדלת הפין תוכלו להתקשר ולהתייעץ ברכישת המכשיר ולאחר הרכישה גם בשימוש בו. נציגי אהבה ותשוקה עברו הכשרה מקיפה על המכשירים בבסיס החברות בקופנהגן, דנמרק. מומלץ לצפות בסרטונים שלנו ביוטיוב כאן וכאן.