יום האהבה 2016 - אל תגידו שכחתי

כמו יהודים טובים אנחנו קופצים על כל הזדמנות לחגוג ובקרוב נציין את הולנטיינס דיי, יום האהבה. אנחנו באהבה ותשוקה נמצאים כאן כדי לעזור לכם לחגוג את היום הכי אהוב בשנה.

יום האהבה הוא היום בו אנו מראים לבן/בת הזוג שלנו את אהבתנו. לרוב מתחילים בארוחה רומנטית ומושקעת לאור נרות, מוסיפים מתנה המסמלת את אהבתנו הנצחית, וממשיכים ללילה שכולו אהבה בחדר השינה.
חנות סקס אהבה ותשוקה תעזור לכם לייחד את הלילה הזה מכל הלילות ותעשיר ותגוון לכם את חיי המין.

טבעת הרטט, למשל, הוא האביזר הקלאסי לזוגות אוהבים. הטבעת מחזקת את הזיקפה של הגבר ובו זמנית מרטיטה את האישה ישירות על הדגדגן בדרך לאורגזמה מטורפת. על סוגי הטבעות ודרך פעולתן אתם יכולים לקרוא בכתבה "הרי את מעונגת לי בטבעת זו".


אופציה נוספת למתנה היא ויברטור. גברים נוטים לחשוב שהויברטור הוא מעין תחליף לגבר. ההנחה הזאת מוטעית מיסודה. הויברטור הוא תוסף מדהים שיעזור להביא את האישה לאורגזמה עוצמתית ודאית בעיקר בזמן שהגבר צריך לנוח לפני קבלת זיקפה שניה. על סוגי הויברטורים ואיך הם מוסיפים פלפל לחיי המין שלכם אתם יכולים לקרוא בכתבה "הויברטור - חבר או אויב?"

עוד הנחה מוטעית שיש לגברים היא שחובתם לענג את האישה והם אינם צריכים תוספים. מבחינתם זה לחדור ולגמור. כידוע, להעצמת האורגזמה דרוש גירוי ישיר על נקודת הג'י המפורסמת. גם לגברים יש נקודה כזאת וגירויה יעצים את הגמירה ויביא אתכם לשיאים מטורפים. על נקודת הג'י של הגבר , מיקומה והאביזרים המיוחדים בשבילה ניתן לקרוא בכתבה "נקודת הג'י של הגבר - איך, כמה ולמה?".
 
כמובן חנות סקס היא לא רק צעצועים. אצלנו תוכלו למצוא מבחר גדול של תכשירים לשיפור והארכת זמן המגע המיני. על כל התכשירים השווים תוכלו לקרוא בכתבה חנות סקס - לא רק צעצועים.
 
יחסי השליטה כבר מזמן הפכו למיינסטרים. ואצלנו ברשת חנויות הסקס אהבה ותשוקה תוכלו למצוא את כל האביזרים הממותגים של 50 גוונים של אפור במחיר הכי זול בארץ. את המדריך השלם ליחסי שליטה תוכלו למצוא בכתבה "אהבה כואבת".

 
אין ספק שלפני הסקס אפשר ורצוי להשקיע במשחק מקדים. כאן תוכלו להתחדש בהלבשה תחתונה סקסית, בייבי דול וכמובן גם בגדים סקסים לגברים. בנוסף תמצאו אצלנו מבחר גדול של משחקים לוהטים,
 
צוות אהבה ותשוקה עומד לשירותכם באהבה, מקצועיות ודיסקרטיות ומוכנים לעזור לכם בכל שאלה ובקשה בכל אחד מהסניפים שלנו. חג אהבה שמח!