אוננות - לעשות סקס עם האדם האהוב עליך ביותר

אין כמו תחושת הפורקן שבאורגזמה. דרך האוננות אנחנו לומדים את ההעדפות המיניות שלנו, מכירים את הגוף שלנו טוב יותר, מגלים בדיוק איזה נקודות עושות לנו נעים ובאיזו עוצמה. אין ספק שדרך האוננות אנחנו משפרים את חיי המין שלנו.

 

כן, כולם מאוננים. גברים ונשים כאחד.

צעירים מאוננים יותר ממבוגרים, בין היתר כי רמת ההורמונים שלהם גבוהה יותר והצורך חזק יותר. עם הגיל יורדת התדירות של יחסי המין ואיתה יורדת תדירות האוננות. מה לעשות - יש לא רק פחות הורמונים ופחות אנרגיה, גם פחות פנאי ויותר מחויבויות משפחתיות, מקצועיות ואחרות.

 

ועכשיו, קבלו חמש דרכים שבהן האוננות תשפר את איכות החיים שלכם:

1. נעים מאוד להכיר, הגוף שלי

בעזרת האוננות אנחנו מכירים טוב יותר את גופנו ואת טעמנו המיני. הגינקולוג ד"ר בני שכטר, מומחה לבריאות מינית ומטפל מיני מוסמך, מציין שהדבר משמעותי יותר אצל נשים, בעיקר אם הן מתקשות להגיע לאורגזמה.

אצל חלק מהנשים שלא מנסות לאונן, לרוב מסיבה תרבותית-חינוכית התפיסה תהיה שזה תפקידו של בן הזוג לדאוג לכך שיגיעו לאורגזמה, וכשזה לא קורה, זו אשמתו הבלעדית.

כדי לשנות את המצב הן יכולות לפנות לטיפול מיני (או לנסות לבד), שם הן יערכו "סיור היכרות" עם הגוף שלהן, ואחר כך יישלחו לבצע אימון עצמי. אישה שתלמד להכיר את גופה ואת מה שנעים לה לבד, תשפר את איכות חיי המין שלה ואת הסיכויים להגיע לאורגזמה גם כשהיא עם הפרטנר.

2. אוננות לבד, סקס טוב יותר ביחד

האוננות עשויה לתרום גם לתשוקה המינית - זו שבעצם מניעה אותה. המנגנון הוא זה שעומד גם בבסיס האמירה הנועזת של חז"ל על איבר המין הזכרי: "משביעו רעב מרעיבו שבע", או בלשון פשוטה יותר: עם האוכל בא התיאבון.

ככל שאנחנו עושים פעילות מינית, ובכללה אוננות, אנחנו חשים יותר בצורך, אומר ד"ר שכטר. בתקופות שבהן אנחנו לא עושים זאת כלל, הגוף "מתרגל" לחיות בלי סקס.

3. זה מרגיע

בזמן האורגזמה מופרשים הורמונים שגורמים לנו לרגיעה - וגם לתחושת התעלות נעימה (היי). לצורך העניין, אין הבדל בין אורגזמה שמושגת ביחסי מין לבין זו שמושגת באוננות. וכך, הפורקן המיני באוננות עשוי בהחלט לתרום לרגיעה נפשית. ובלי שום חומרים מלאכותיים.

4. אם אין אני לי

יש תקופות בחיים שבהן, מסיבות שונות, אין לנו סקס. לעזרתנו נחלצת במצב כזה אמנות האהבה העצמית ומשמשת תחליף לאקט החסר. המומחה מסביר שהאוננות לא תוכל למלא את מקומם של יחסי המין בחלק הרגשי והאינטימי, אבל בהחלט תוכל לעשות זאת בצד הפיזי. כי אורגזמה היא אורגזמה.

אדרבה, לפעמים האורגזמה באוננות חזקה יותר מזו שקיימת באקט המיני מפני שאנשים יודעים טוב מכל אחד אחר מה עושה להם את זה - והם יעשו את זה לעצמם בצורה המהנה והמספקת ביותר. נשים רבות מצליחות להגיע לאורגזמה רק באמצעות אוננות, ולא באדיבותו של בן הזוג.

5. תוספת מבורכת לסקס

ד"ר שכטר מרגיע: אין כל בעיה או סכנה באוננות, כל עוד היא מתקיימת בתדירות סבירה ואינה משבשת את אורח החיים התקין של האדם. כשיש פער בצרכים המיניים בין בני זוג, ואחד מהם רוצה סקס יותר מהאחר - האוננות להשלמת החסר היא פיתרון הגיוני ומוצלח.

כשמדובר בנשים שמתקשות להגיע לאורגזמה זה אפילו פיתרון מומלץ. הן יכולות לשלב את האוננות בתוך האקט המיני עצמו, מה שאפילו יכול לתרום להנאה לא רק שלהן, אלא גם של בן או בת הזוג.

 

וכמובן, בחנות סקס תמצאו אביזרים ותכשירים לשיפור האוננות ולהגברת האורגזמה. כמובן, האביזרים נועדו להנאה אישית אך הם מתאימים גם לשימוש זוגי.

נתחיל עם הגברים. גבר שמאונן מדמה בהרגשה את תנועת החדירה. בשבילכם יש לנו מגוון רחב של דמוי איבר מין נשי בכל מיני צורות. ההרגשה ממש אמיתית. קצת חומר סיכה ואתה מרגיש בעננים. לאלה מביניכם שאינם מסתפקים באיבר מין וצריכים את כל החבילה יש לנו בובות אהבה מתנפחות המאפשרות לך להרגיש שאתה ממש מזיין. להעצמת האורגזמה מומלץ מאוד לגרות את נקודת הג'י שלכם על ידי ויברטור אנאלי מעוצב מיוחד לגברים.

ואגינה ליסה אןבובת מין ניקיויברטור אנאלי לגבר - מומלץ!

 

עם הנשים זה קצת יותר מורכב, יש הנהנות מאפקט החדירה ולכך יש מגוון רחב של ויברטורים ריאליסטים הנראים ומרגישים ממש אמיתי, יש את אלה שמגיעות לאורגזמה באמצעות גירוי חיצוני לדגדגן וכאן תמצאו את הרוקט פוקט המפורסם ואת הפרפרי אהבה. אלה שמעוניינות בגירוי משולב יכולות להצטייד בויברטור קלאסי עם מאלץ לדגדגן.

ראליסטי נדבק 22 ס  רוקט פוקט 10 מצבים

פרפר מיקרו סופר עוצמתיויברטור החלום השביעי

כל האביזרים ב"אהבה ותשוקה" הינם בטוחים ובריאים לשימוש, היפו אלרגניים עם תקן מחמיר של משרדי הבריאות.

צוות אהבה ותשוקה נמצא לשירותכם ויעזור לכם למצוא את האביזר המתאים ביותר בשבילכם במקצועיות ודיסקרטיות מלאה.