ט"ו באב באהבה ותשוקה

ט"ו באב, החג שהכי מרטיט לנו את הלב (ואולי גם איברים נוספים), מתקרב בצעדי ענק וינחת אצלנו בסוף השבוע המתקרב. זה בדיוק הזמן לתכנן את הערב המושלם ולהצטייד באביזרי מין חדשים. שלא תגידו שלא אמרנו.

אין כמו יום האהבה בשביל לעצור רגע את החיים המטורפים שלנו, לנתק את הטלפון והפייסבוק ולהתפנק עם בן/בת הזוג לערב של שיכרון חושים הנמשך עמוק אל תוך הלילה. חנות סקס אהבה ותשוקה תמיד בשבילכם בשביל לפנק לפנק לפנק.

הפעם נעבוד על חמשת החושים שלנו במשחק המקדים:

חוש הראייה: כאן האפשרויות באמת בלתי מוגבלות, בייבי דול, אוברול רשת או ביריות בהחלט יענגו את העיניים שלו. בנוסף גם הגבר יכול להצטייד בתחתונים סקסיים לגברים.

סט מטריף אדוםבייבי דול שחור מפתהחוטיני טבעות לגבר

חוש הריח: אחרי כל ההכנות והקירצופים באמבטיה מומלץ להתבשם בבושם פיתוי סקסי המחוזק בפירומונים ומדליק את המין השני.

בושם פיתוי הפירומון לאישהבושם פיתוי הפירומון לגבר

חוש המישוש: כאן בהחלט אפשר להתחיל להשתולל עם מבחר גדול של שמנים וג'לים למסאג, אפשר ורצוי להוסיף גם רוקט פוקט קטן ושובב לעיסוי אינטימי. יש גם שמני עיסוי וחומרי סיכה בטעמים הניתנים לליקוק חושני וכאן נכנס גם חוש הטעם.

ID Frutopia - תותID Frutopia - אבטיחID Frutopia - מנגו

אחרון חביב הוא חוש השמיעה. זה הכי קל בעולם. פשוט תגידו "אני אוהב אותך".

בהמשך הלילה תענגו אחד את השני בסקס חסר מעצורים ותגוונו אותו עם איזה ויברטור, פרפר אהבה, טבעת רטט או כל אביזר מין אחר שאתם אוהבים. צוות אהבה ותשוקה על סניפיו יעניק לכם שירות מקצועי בדיסקרטיות ויעזור לכם למצוא את האביזר המתאים ביותר לכם.

 

 

 

 

חנות סקס בתל אביב, חנות סקס ביפו, חנות סקס בחולון, חנות סקס בבת ים.