חנות סקס - לא רק צעצועים

כשאומרים "חנות סקס" ישר חושבים על ויברטור, דילדו או שוט. אנשים שוכחים שבחנויות סקס יש הרבה מעבר לכך. יש גם הלבשה תחתונה לנשים ולגברים, אביזרים מצחיקים למסיבות רווקים/ות ומשחקים למשחק מקדים. אבל המוצרים החשובים ביותר הם בכלל התכשירים השונים שיעזרו לכם גם לגוון את חיי המין, להאריך את זמן הסקס ולהעצים את האורגזמות.

נתחיל הפעם בגברים.

לכל גבר יש איזושהי מערכת יחסים עם איבר המין שלו. חלקם חושבים שהם גומרים מהר מידי, חלקם מתבאסים מחוזק הזיקפה וחלקם לא מרוצים מהגודל. לכל אחת התופעות אלו לחנות סקס אהבה ותשוקה יש מענה.

 

הגיל המתבגר, לחץ נפשי, לילה של אלכוהול, שימוש בסמים, כל אלה יכולים לפגוע בחוזק הזיקפה שלך. הרבה אנשים פונים לרופא לקבלת מרשם לויאגרה, הבעיה עם ויאגרה, שמורכבת מכימיקלים שונים, הן תופעות הלוואי כמו כאבי ראש, סחרחורות, עלייה בלחץ הדם ואף יכולה להזיק לאנשים עם בעיית סוכר.

אצלנו תמצאו ויאגרה טבעית VIAGRA123. הכדור הזה העשוי חומרים טבעיים בלבד על פי מתכון סיני עתיק וללא תופעות לוואי. הוא יחזק את הזיקפה ויפחית את משך הזמן שצריך לחכות ל"סיבוב שני". ניתן לשתות אלכוהול איתו ואף לעשן. שליש כדור בהחלט יספיק לכם ללילה שלם של תשוקה.

 

רגישות יתר, חרמנות רבה ומשיכה מינית חזקה גורמת לגברים "לגמור" מהר ולהשאיר את הפרטנר/ית בהרגשת אכזבה קלה. שימוש בספריי השהייה בהחלט יתן לכם מענה לבעיה. שתי השפרצות מתחת לראש הפין מלמעלה ומלמטה והמתנה של כ-15 דקות יאלחשו מעט האיזור וימנע ממך לגמור עד להתפוגגות החומר. חשוב לשים לב לא לשים יותר מידי על מנת שלא יפגע בזיקפה. בנוסף, במידה ואתה רוצה להתפנק במין אוראלי אתה חייב לשטוף את הפין. ניתן להשיג גם בתצורה של קרם השהייה.

ריאקשן פור מן 30 מ  קרם השהייה LION

 

הבעיה המשמעותית ביותר היא חוסר שביעות רצון מהגודל שלך. לכך יש שני פתרונות, אחד מהיר מאוד ואחד תהליך ארוך. האפשרות המהירה היא משאבת זיקפה. המשאבה שואבת דם מהגוף אל הפין וגורמת לו לזיקפה קשה, מעט ארוכה יותר והרבה יותר עבה. האפשרות השניה הוא שימוש ב-MALE EDGE, בלעדי לרשת אהבה ותשוקה. אכן מדובר בתהליך ארוך שבסופו הפין מתארך בין 20 ל-40 אחוזים ובניגוד למשאבות, התוצאה היא תמידית ובלתי הפיכה. להסבר מלא על ה-MALE EDGE אתם מוזמנים להיכנס לכתבה "המרכז להגדלת הפין"או לצפות בסרטון "הגדלת הפין - הגדלת איבר המין".

 

משאבה עם מד לחץ 

 

גם לנשים יש תכשירים מדהימים.

התופעות אצל נשים בדרך כלל הם קשיים בהגעה לאורגזמה, רמות שונות של יובש בנרתיק והגעה לחשק מיני הנובעות בעיקר מלחץ מירוץ החיים וגידול הילדים.

 

לתופעת היובש יש כמה וכמה סוגים של חומרי סיכוך שונים. שימוש בחומר סיכה יקל על החדירה, יפחית את הכאב וכמובן יגרום הנאה. ליובש קל מומלץ להשתמש בחומר סיכה על בסיס מים שאף בטוח לשימוש עם אביזרי מין. במידה ומדובר על יובש רציני רצוי להשתמש בחומר סיכה על בסיס סיליקון המתאים גם לעיסוי ולמין אנאלי. יש גם חומרי סיכה בטעמים הניתנים למאכל ומאפשרים משחקים אוראליים שובבים.

 

ID - מים 250 מID - סיליקון 250 מID Frutopia - דובדבן

להגברת החשק המיני ניתן להשתמש בטיפות הספניש פליי המגבירות את הדופק ומנתבות את מחזור הדם יותר לכיוון איבר המין. אפשרות נוספת היא שהגבר ישתמש בבושם חשק. הבושם מחוזק בפירומונים המגבירים את החשק המיני של האישה. כמובן שקיים גם בושם לאישה להגברת החשק המיני של הגבר.

בושם פיתוי הפירומון לגברבושם פיתוי הפירומון לאישה

 

לנשים המתקשות להגיע לאורגזמה יש לנו את הקוסם הכי טוב בעיר. ה-ID אורגזמה הוא ג'ל מדהים. שמים מעט על האצבע ומעסים את הדגדגן כחמש דקות. ה-ID אורגזמה גורם לדגדגן להתנפח ולהזדקר, מגביר את הרגישות שלו למגע ומביא אותך לאורגזמה עוצמתית וחזקה. מומלץ!

 

אי די אורגזמה ג'ל לאישה

 

פנטזיה נפוצה היא מין אנאלי. מכיוון שאין בישבן את הרטיבות הטבעית שיש בואגינה כמובן צריך להשתמש בחומר סיכוך אבל מה לגבי הכאב בחדירה לפי הטבעת? לשם כך יש את האנאל-אס. משחה מצויינת המאלחשת את פי הטבעת ומפחיתה את הכאב. למרוח על פי הטבעת, להמתין כעשר דקות ויאללה לעבודה.

אנאל אס - קרם אנאלי

 

צוות אהבה ותשוקה נמצא כאן איתכם ובשבילכם על כל שאלה לייעוץ מקצועי ודיסקרטי.

 

 

 

 

 

חנות סקס בתל אביב, חנות סקס בחולון, חנות סקס בבת ים, חנות סקס ביפו.