להיכנס לחנות סקס או להזמין באינטרנט?

הרבה פעמים אני נתקל בשאלה למה לבוא לקנות אביזרי מין בחנות סקס. היום יש הכל באינטרנט עם מבחר יותר גדול ומחירים זולים יותר. אז הנה לפניכם כמה סיבות למה כדאי ורצוי להגיע לחנות סקס.

  • בחנות סקס יקבל אותך איש מקצוע שיעזור לך לבחור את המוצר המתאים ביותר בשבילך.
  • באינטרנט אתה קונה תמונה. אתה אף פעם לא יכול לדעת מהו הגודל באמת, איך מרגיש החומר ממנו עשוי מוצר זה או אחר, איך מפעילים ומה הפונקציות שימוש העומדות לרשותך.

 

הנה כמה דוגמאות:

 

כשאתה מחליט לפנק את אשתך בויברטור חדש לא מומלץ להפתיע אותה. לאור העובדה שמדובר במוצר שחודר אליה צריך להתאים אותו לה. בהחלט מומלץ מאוד לבוא איתה לחנות הסקס ושתבחר בהתאם לגודל, חומר ופונקציות המנוע.

 

כשמדובר למשל במוצר קלאסי כמו טבעת רטט צריך להתאים אותו גם בהתאם לנתונים הפיזיולוגים של הגבר ושל האישה. גבר עם איבר מרשים כדאי שייקח טבעת גדולה וגמישה יותר שלא "תחנוק" את האיבר. לגבי האישה, ככל שהיא יותר מלאה ובעלת אגן גדול יותר קח הדגדגן שלה ממוקם גבוה יותר ומצריך טבעת עם גוף רוטט גבוה יותר או גדול יותר להנאה מקסימלית. את כל הדברים האלה אתם לא רואים מתמונה באתר זה או אחר.

 

אם בסטרפאון חשקה נפשכם אזי צריך לבחור את החגורה המתאימה ביותר ללובש אותו על מנת שהדילדו יישב טוב במקומו להנאה מקסימלית של שניכם.

 

אם מדובר באביזרי מין אנאלים צריך בהחלט להתאים לאדם המשתמש את המוצר הטוב ביותר בשבילו בהתאם לניסיון האנאלי, העדפה בקשיחות החומר ובפונקציות רטט אם בכלל.

 

בנוסף, בהזמנות אינטרנט יש נדבך נוסף. ברוב האתרים מוכרים לכם בזול חיקויים סינים זולים שגם לא יחזיקו לאורך זמן ואף מסוכנים לבריאות. על מנת להוזיל עלויות ייצור מערבבים את הסיליקון עם חומרים פטלטיים היכולים לגרום לדלקות, פטריות ואף לסרטן. בחנויות סקס מורשות ואיכותיות לא תמצאו את המוצרים האלה.

אביזרי מין בחנות סקס מורשית עשויים תמיד מחומרים היפו אלרגניים Phthalates free העוברים בדיקות תו תקן מחמירות בידי היצרנים ומאה אחוז בטוחים לשימוש.

תחליפי חלב לילדכם אתם קונים את הטוב והאיכותי ביותר ללא פשרות. לפני קניית מיקרוגל אתם תבדקו את כמות הקרינה שהוא מוציא ללא פשרות. למה באביזרי מין, מוצרים שאתם מחדרים לתוך הגוף שלכם תתפשרו? אין לכך הצדקה.

 

בחנות סקס אתם יודעים מה אתם קונים וממי אתם קונים.

 

צוות אהבה ותשוקה הוא צוות איכותי, מקצועי ודיסקרטי שיעזור לכם לבחור את האביזר המתאים לכם ביותר, גם מבחינה מינית וגם מבחינה איכותית. ללא פשרות.

 

 

 

 

חנות סקס ביפו, חנות סקס בחולון, חנות סקס בבת ים