פורים סקסי במיוחד!

"היש צוהלת ושמחה כמוני מסכה". פורים מתקרב בצעדי ענק ואנחנו נמצאים כאן לעזור לכם להגשים את כל הפנטזיות הכי פרועות שלכם לכבוד החג הכי שמח ומבדח מחגי ישראל.

בזכות אסתר המלכה התהפך הפור (גורל) על עם ישראל בשושן בירת פרס. המן האגגי שהיה השר המקורב ביותר למלך אחשוורוש זמם להשמיד להרוג ולאבד את כל היהודים בממלכה ולבזוז את רכושם. כל זה בגלל שמרדכי היהודי סירב להשתחוות בפניו. הסיבה שנתן למלך היא "יֶשְׁנוֹ עַם-אֶחָד מְפֻזָּר וּמְפֹרָד בֵּין הָעַמִּים, בְּכֹל מְדִינוֹת מַלְכוּתֶךָ; וְדָתֵיהֶם שֹׁנוֹת מִכָּל-עָם, וְאֶת-דָּתֵי הַמֶּלֶךְ אֵינָם עֹשִׂים, וְלַמֶּלֶךְ אֵין-שֹׁוֶה, לְהַנִּיחָם. אִם-עַל-הַמֶּלֶךְ טוֹב, יִכָּתֵב לְאַבְּדָם; וַעֲשֶׂרֶת אֲלָפִים כִּכַּר-כֶּסֶף, אֶשְׁקוֹל עַל-יְדֵי עֹשֵׂי הַמְּלָאכָה, לְהָבִיא, אֶל-גִּנְזֵי הַמֶּלֶךְ'. אסתר התוודתה על יהדותה בפני המלך והצילה את העם היהודי וגרמה להוצאתו להורג של המן ובניו.

 

  אחות סקסיתמשרתת צרפתייה תחפושת מזכירה סקסית

 

על כך אנו מצווים לשמוח, לאכול וכמובן לשתות לשוכרה עד לא ידע, לחלק משלוחי מנות ומתנות לאביונים. בפורים גם נוהגים להתחפש ובעצם זו ההזדמנות שלנו להיות ליום אחד משהו שאנחנו בדרך כלל לא וכאן בדיוק חנות סקס אהבה ותשוקה נכנסת לתמונה. החל מתלבושות לנשים כמו משרתת צרפתייה, פקידה סקסית, תלמידת תיכון שובבה ואחות רחמניה. וגם בגדים סקסיים לגברים אפשר למצוא את בוראט, שודד ים או שריף קשוח.

 

מלצר סקסי  שודד ים סקסי  סט איש עסקים סקסי

 

כמובן בעקבות יציאת הסרט "50 גוונים של אפור" אפשר להתחפש למלכה ועבד או לאדון ושפחה ולהצטייד בתוספות כמו שוט, חבל קשירה או אזיקים. בנוסף יש גם את המסכות הסקסיות מהסרט.

 

תלבושת סאדו השולטתתוצאת תמונה עבור ‪50 shades of grey mask‬‏  לבוש דמוי עור לגבר

 

חג פורים שמח !

 

חנות סקס תל אביב, חנות סקס בת ים, חנות סקס חולון