מענגים יוקרתיים חדשים באהבה ותשוקה

עולם אביזרי המין ממשיך להתחדש ואנחנו באהבה ותשוקה עוקבים אחרי הפיתוחים ברחבי העולם ומביאים לכם תמיד את המוצרים הטובים והאיכותיים ביותר.

אז אחרי סין, גרמניה, דנמרק, אוסטרליה, ארצות הברית וקנדה גם יפן בונה את עצמה כמעצמת אביזרי מין איכותיים. חנות סקס אהבה ותשוקמ מביאה לכם את המענגים של חברת TOKYO DESIGN המציבים רף חדש של איכות והנאה.

כל המוצרים של חברת TOKYO DESIGN מיוצרים מ-100% סיליקון רפואי איכותי היפו אלרגני, חזקים מאוד ומצד שני בעלי עבודה שקטה מאוד, הם עמידים במים וגולת הכותרת - הם נטענים בחשמל ללא צורך בסוללות.

נתחיל עם מענג הארנב המפורסם. בניגוד לרוב אביזרי המין בעיצוב הזה כאן היפנים מביאים לנו חידוש מדהים. לכל אוזן יש מנוע נפרד, דבר המגביר את העוצמה ומעצים את האורגזמה לרמות היסטריות. לארנב הזה יש 6 מצבי רטט שונים והוא מתאים גם לעינוג ישיר על הדגדגן וגם לחדירה ואגינלית לעינוג על נקודת הג'י.

מענג הארנב המפורסם 2015

המענג האורגזמיק נותן לך הרבה אפשרויות עינוג. המוצר הזה עובד על אפקט הסיבוב בנוסף לרטט העוצמתי שלו. כאן רמת העינוג שאת מקבלת נשלטת כמובן על בחירה באחד מ-6 המהיריויות והמצבים שלו אך גם מהזווית בה את מחזיקה אותו. החלק העליון מעוצב מזיזים בולטים שתתן לך רטט ישירות על הדגדגן והמעטפת הפרחונית בצורת כפות תתן לך טפיחות עדינות עליו להגברת הריגוש. אפשר ואף רצוי להשתמש בו גם במהלך יחסי המין לעינוג בסיס הפין של הגבר, האשכים שלו והפטמות של שניכם.

אורגזמיק מענג מסתובב רוטט

ארנבון האורגזמות גם הוא יענג אותך ישירות על הדגדגן הפעם עם 8 מצבי רטט משתנים בדרך לאורגזמה האולטימטיבית. מתאים מאוד למשחקים משותפים עם בן הזוג לכל איבר בגוף המגרה אתכם. הבסיס שלו אינו רוטט, דבר המאפשר לכם אחיזה יציבה ונוחה לכל זמן השימוש. בנוסף, בין האוזניים יש מנורה זעירה המהבהבת בהתאם למצב הרטט בו אתם נמצאים. תודו שזה מדליק.

ארנבון האורגזמות 2015

הלשון המענגת הוא מוצר חובה לכל אישה שנהנית מפינוק אוראלי. המהנדסים של חברת TOKYO DESIGN עיצבו כאן מוצר בצורה ובהרגשה של לשון מפנקת המסתובבת וטופחת על הדגדגן ב-6 מצבים שונים. זה בהחלט מוצר וואוו. כמובן שהלשון הזאת מושלמת גם לשמחקי פטמות מדליקים לבד או עם בן הזוג. יש כמה דברים בעולם שאי אפשר לחיות בלעדיהם. הלשון המענגת היא אחת מהם.

רוקט לשון מענגת

מומלץ מאוד להוסיף למוצרי TOKYO DESIGN גם חומר סיכה על בסיס מים בכל שימוש. נשמח לעמוד לרשותכם בכל בקשה בסניפים שלנו, בטלפון 077-4025022 או כאן באתר.