יום האיידס הבינלאומי

בשבוע הבא יציינו ברחבי העולם את יום האיידס הבינלאומי. מחלת האיידס פרצה בסוף שנות השבעים של המאה הקודמת ועד היום קטלה כמעט 40 מיליון איש ברחבי העולם.

אחת הדרכים הנפוצות בהדבקות במחלה היא דרך יחסי מין לא מוגנים והבעיה הגדולה של האנשים היא האדישות שפיתחו בנושא החל מאמצע שנות ה-90 שפיתוח ה"קוקטייל" הפך את האיידס ממחלה סופנית למחלה כרונית שאפשר לחיות איתה חיים מלאים.

 

נגיף ה-HIV קיים בכל נוזלי הגוף ואפשר להידבק בנגיף באמצעות מין אוראלי, מין וגינאלי ומין אנאלי. הדרך הפשוטה ביותר להימנע מהדבקה בנגיף היא שימוש בקונדום בכל מגע מיני!

בכל סניפי חנות סקס אהבה ותשוקה תמצאו מבחר קונדומים רחב שעברו את כל בדיקות התקנים המחמירים שיגנו עליכם ועל הפרטנר/ית שלכם מהדבקה במחלות מין.

 

אז נכון, אתם אומרים שלשים קונדום זה לא כיף ובאמת חברות הקונדומים מנסות להנעים לכם את השימוש עד כמה שאפשר והיום תוכלו למצוא אצלנו קונדומים רגילים, דקים, חלקים, מחוספסים להגברת העונג של שניכם ואפילו קונדומים בטעמים למין אוראלי מגניב ללא טעם של גומייה.

בנוסף תוכלו למצוא אצלנו הלבשות סיליקון עמידות ומגניבות חלקות או מחוספסות שגם יתנו עונג נוסף לשניכם, גם יעבה את הפין וגם יגן עליכם מפני הדבקה.

 הלבשה סיליקון מאריך לגבר

אל תגידו "לי זה לא יקרה" ואל תהיו אדישים. הנגיף פוגע בכולם, גברים ונשים, הטרוסקסואלים והומוסקסואלים. אמנם עם ה"קוקטייל" אפשר לחיות חיים מלאים ובריאים אבל זה לא להיט להיות תלוי בכדורים יום יום וכמו להרבה תרופות אחרות גם כאן יש תופעות לוואי ובמקרים נדירים גם סיבוכים. שימרו על עצמיכם! שימו קונדום בתיק או בארנק שיהיה זמין תמיד על כל הרפתקה שלא תהיה. גם אם אתם במערכת זוגית יציבה ואמינה, חכו שלושה חודשים ולכו להיבדק ביחד. אז, ורק אז תורידו את הקונדום ותמיד תזכרו, אם יש ספק – אין ספק!

 הלבשה קריסטלית

תחשבו על כל אלה שנפטרו מהמחלה ומהסיבוכים שלה. אגדת הקולנוע רוק הדסון, אגדות המוזיקה פרדי מרקורי וליברצ'ה, וגם אצלנו בארץ, הבמאי עמוס גוטמן, השחקן והמדובב יוני חן והזמרת הכי בינלאומית שלנו עפרה חזה. כולם חלמו לחיות כמותם אבל אף אחד לא חולם למות כמותם.