אהבה כואבת

פעם יחסים הכוללים סאדו-מאזו נחשבו טאבו ונעשו בחדרי חדרים, אבל אז הגיע הספר "50 גוונים של אפור" והכניס את הסאדו למיינסטרים. לקראת צאת הסרט המבוסס על רב המכר המצליח הנה כמה אופציות בשבילכם שיעזרו לכם להיות אנסטסיה סטיל וכריסטיאן גריי.

חוק מספר אחד ביחסי שליטה הוא שהכל צריך להיעשות בהסכמה והבנה הדדית, קביעת גבולות מראש ולהיות קשובים אחד לשני תוך כדי האקט.

עולם ה- BDSM רחב מאוד ומחולק לכמה מחלקות. אז שבו בנחת ובואו נתחיל במסע לעולם שכולו אדונים ומלכות, שפחות ועבדים, וכמובן הרבה הרבה סקס.

 

מחלקה ראשונה – קשירות:

כשחושבים על סאדו בדרך כלל הדבר הראשון שעולה לנו בראש זה אזיקים. קשירה של העבד או השפחה מגבילה את תנועתם ומונעת מהם להתנגד ובכך אנחנו יכולים לעשות בהם ככל שיעלה על רוחנו. עולם הקשירות רחב מאוד ומתחיל באזיקים מברזל בסיסיים שאפשר לאזוק מאחורי הגב, לראש המיטה ואפילו לסיפון מתחת לכיור לנסחפים מבינכם. יש גם אזיקים פרוותיים הכואבים פחות ומוסיפים עוד נדבך סקסי לפעולה. לאלו מכם שרוצים לגוון עוד יותר יש אזיקים עם תוספת קשירה הנתפסים על המשקוף העליון של הדלת, אזיקים עם בסיס ואקום הנצמדים אחד לשני ולמשטחים קשים כמו רצפה או אריחי האמבטיה למשחקים רטובים, אזיקים המשולבים עם קולר לצוואר המגבילים יותר את התנועה והדובדבן שבקצפת, סט קשירה שלם למיטה, ידיים ורגליים בו תוכלו באמת להתעלל באובייקט הקשור עד לאובדן חושים.

סט קשירה למיטהאזיקים עם תוספת קשירה

מחלקה שניה – הצלפות:

אין יחסי שליטה שלא כוללים כמה הצלפות הגונות בישבן. יש הרבה סוגים של מצליפים מחומרים שונים, כואבים יותר או פחות. הנפוץ מבניהם הוא שוט דמוי עור המורכב מרצועות עור רחבות. בנוסף יש שוט העשוי מטבעות פלסטיק קשיח למתקדמים, שוט עם רצועות עור קלועות לצמות להגברת הכאב ועוד. ידית השוט יכולה להיות מעוצבת בניטים ממתכת להגברת השליטה ויש גם שוט דילדו שידית ההחזקה היא דילדו היכול לשמש גם לחדירה ואגינלית ואנאלית. מצליף  כף יד או מצליף לב מעור קשיח עם ניטים יגרמו לכאב גבוה יותר וישאיר סימנים סקסיים על הנשלט/ת.

שוט הצלפה+דילדורצועת הצלפה לב

מחלקה שלישית – פטמות:

משחקי פטמות נפוצים מאוד ביחסי שליטה הן לגברים והן לנשים. בואו נודה באמת. הפטמות קיימות על מנת שנצבוט אותן. מצבטי פטמות קלאסיים בהחלט יעשו את העבודה. לרוב המצבטים מתכווננים לרמת הצביטה. יש גם מצבטי פטמות המחוברים אחד לשני בשרשרת ברזל למשיכה מטריפה, יש מצבטים עם משקולות הנותנות כובד ובכך מגבירים את העוצמה וכמובן מצבטים רוטטים שיתנו גם זרם חשמלי לפטמות. אין ספק שמצבטי פטמות מכאיבים ומענגים בדיוק באותה מידה.

מצבטים לפטמות       מצבטי פטמות עם משקולת

מחלקה רביעית – הפה:

בשביל להשפיל יותר את האובייקט הנשלט שלכם אפשר וכדאי "לסתום לו ת'פה". כאן נכנס לתמונה הגאג בול. גאג בול הוא למעשה כדור פלסטיק או סיליקון קשיח מחורר על מנת שנוכל לנשום מחובר לרצועות הנקשרות מסביב לפנים. אפשרות נוספת היא טבעת רסן המחזיקה את הפה פתוח ומאפשרת להחדיר איבר מין גברי או דילדו למין אוראלי ללא התנגדות.

גאג בול עם דילדו לראש  רסן פותח פה

מחלקה חמישית – צוואר:

לצוואר יש מגוון קולרים מעור ומדמוי עור ההופכים את הנשלט לסוג של כלב גדול שצריך לאלף. הקולרים מגיעים במבחר דגמים ולחלקם מצורפים ניטים וטבעות מברזל המאפשרים לחבר רצועה לשלל פעולות אילוף.

  קולאר צואר מחובר לאזיקים

מחלקה שישית – עיניים:

"העיניים הם השער לעולם" אומרים אנשים חכמים. כיסוי העיניים של האובייקט מאפשרות לשולט לעשות כרצונו ולנשלט לקבל הכל בהפתעה ללא הכנה מוקדמת. בנוסף יש מסכות שלמות אטומות לנשלט ומחוררות לשולט שיכולות להוסיף מסתורין לפעולה ובכך להפוך את השולט למעין איש זר ולא מוכר הפורץ לביתך ועושה בך שפטים.

מסכה לפנים עם רצועה  מסכה לעיניים

מחלקה שביעית: לבוש:

יש מגוון רחב של הלבשה לשולטים ולנשלטים. החל מתחתוני עור מעוצבים עם שרשראות וניטים מברזל ועד לחליפות עור שלמות לגבר ולאישה.

 מחוך סאדו דמוי עור.  לבוש דמוי עור לגבר

אפשר ורצוי לשלב בין הקטגוריות בשביל לגוון כמה שיותר במשחקי השליטה שלכם. כאן בחנות סקס אהבה ותשוקה תמצאו את כל מה שסיפרנו לכם היום ומוכנים לעזור ולייעץ לכם באדיבות, מקצועיות וכמובן דיסקרטיות ותמיד תזכרו – משחקי שליטה מגוונים ומעשירים את חיי המין שלכם כל עוד הכל מבוצע בהסכמה והבנה הדדית תוך סימון מראש של גבולות ברורים!