נקודת הג'י של הגבר - איך, כמה ולמה?

כולנו שמענו על נקודת הג'י המפורסמת של האישה, איך מגיעים אליה ולאיזה עוצמות מגיעות האורגזמות שלה כשמגרים אותה. אבל מה איתנו, הגברים? האם יש לנו נקודה כזו?

התשובה היא כן. נקודת הג'י של הגבר אכן קיימת וגירוי ישיר שלה יביא אותך לאורגזמה בעוצמות מטורפת פי עשרות מונים. הנקודה נמצאת במעלה החלחולת (רקטום)לכיוון הפרוסטטה בדופן העליון בין 4-5 ס"מ במעלה פי הטבעת.

אז למה גברים נרתעים מגירוי אנאלי ובכך מפסידים חיי מין עשירים ומספקים יותר?

התשובה בעיקר היא פחד הנובע משלוש סיבות עיקריות:

סיבה ראשונה היא הכאב. פי הטבעת הינו שריר טבעתי הדוק וצפוף וחדירה אליו יכולה להיות מלווה בכאב. אבל כשמו כן הוא. שריר. ברגע שתלמד להרפות את השריר הזה תוכל להנות ללא כאב בכלל. מומלץ מאוד להשתמש בחומרי סיכה או בקרם מאלחש.

סיבה שניה היא הגיינה. אין ספק שההפרשות היוצאות משם לא נעימות לשם כך יש לדאוג לבקר בשירותים בשעה וחצי לפני המגע המיני ולשטוף את המקום טוב טוב בסבון אינטימי מועשר בלחות. לתוצאה של 100% ניקיון מומלץ להשתמש בערכת חוקן קלה ופשוטה לתפעול.

הסיבה השלישית והבעייתית ביותר היא המחשבה של רוב הגברים שחדירה אנאלית הינה אקט הומוסקסואלי שאין סיכוי שיקרה כי "אני לא הומו". גברים יקרים, אתם שוכחים את הפרט הכי הכי חשוב: יש הבדל גדול בין משיכה מינית לגירוי מיני. זה שאתה נמשך לנשים לא אומר שלא תהנה מגירוי אנאלי במיוחד אם הוא יבוצע על ידי אישה.

אז איך זה מתבצע?

בתור התחלה, בפעם הבאה שאתה מקבל מין אוראלי (מציצה) תן לה להכניס אצבע משומנת היטב בחומר סיכה ולבצע פעולת גירוי ישירה על נקודת הג'י באמצעות קצה האצבע בתנועת "בוא הנה". אם האישה מטפחת ציפורניים ארוכות מומלץ לעטוף את האצבע בקונדום למניעת שריטות.

בנוסף, בחנות סקס תמצא מגוון רחב של אביזרי מין אנאלים המיועדים במיוחד למטרה זו. החל מחרוזים אנאליים בגדלים הדרגתיים לפלאגים מסוגים שונים וויברטורים ייחודיים לאנאלי. בשום אופן אסור לאלתר ולהשתמש באביזרים אחרים.

להרפתקנים מבינכם אני אציע שימוש בסטרפאון. הסטרפאון הוא רתמה שהאישה לובשת אליה מחובר דילדו / ויברטור בגדלים שונים וכאן בעצם אתם מתחלפים בתפקידים. מומלץ להשתמש בסטרפאון כפול הנותן חדירה ורטט גם לאישה הלובשת אותו וכך שניכם מגיעים ביחד לאורגזמה זוגית עוצמתית מגירוי ישיר של נקודות הג'י של שניכם.

לא משנה גם מה הסטטוס שלך וכמה פעמים בשבוע אתה עושה סקס. גברים מאוננים. לעינוג עצמי מומלץ להשתמש בויברטור אנאלי לגבר בעיצוב ייחודי המעניק 10 עוצמות רטט שונות ישירות על נקודת הג'י שלך, רטט נוסף על האשכים והכל בעיצוב ייחודי ונוח המאפשר לך להשתמש בו ביד אחת כשהשניה חופשיה לשפשוף איברך.

אם יש לכם שאלות נוספות צוות אהבה ותשוקה עומד לרשותכם באדיבות, מקצועיות ודיסקרטיות.

אהבה ותשוקה, אלנבי 38 תל אביב, 077-4025022.