אחרי המלחמה - זמן לאהבה

לאט לאט אנחנו חוזרים לשיגרה ובעיתוי מושלם כפתגם הידוע make love - not war, ביום שני הקרוב מגיע אלינו ט"ו באב. זה הזמן להחזיר לנו את הרומנטיקה והתשוקה במטרה שכל צוק יישאר איתן.

על-פי המסורת היהודית, החגיגה הגדולה של אמצע הקיץ הייתה ביום ט"ו באב: אמצע חודש אב – שהוא אמצע תקופת הקיץ.
בט"ו באב היו הבנות לובשות שמלות לבנות פשוטות ויוצאות לרקוד בכרמים. את השמלות היו הבנות שואלות זו מזו, כדי שלא לבייש את אלו שלא היו להן שמלות. הריקודים בכרמים נמשכו כל היום, ובמהלכם היו הבנות מזמינות את הבנים להצטרף אליהן ולבחור לעצמם בנות זוג.

היום ט"ו באב זהו בעיקר יום של פינוקים הדדיים, יציאה מהשגרה והחייאת הזוגיות שלנו ובדיוק שביל זה צוות חנות סקס אהבה ותשוקה נמצאים כאן כדי לעזור לכם.

ומה יותר מושלם להתחדש באיזה בייבי דול או אוברול סקסי? בימים אלה החנות מתחדשת בקולקציה חדשה וסקסית בטירוף. גם לגברים שביניכם יש מגוון רחב של תחתונים סקסיים מעלפים.

חדש ובלעדי לאהבה ותשוקה - המג'יק סטיק של חברת ריאקשן הגרמנית, התכשיר היחיד המעצים את הריגוש והאורגזמות המתאים גם לנשים וגם לגברים.

ערב רומנטי כמו ט"ו באב דורש משחק מקדים ארוך ומפנק. משחקים לוהטים לזוגות כמו סולמות ולבבות או אדון האהבה בהחלט יעשו את ה"פור פליי" הרבה יותר ארוך, מפנק ומעניין.

לא נשכח שעיסוי אירוטי משגע יכול להלהיב את שניכם ואצלינו תמצאו סוגים שונים של שמנים וג'לים המיועדים בדיוק למטרה זו.

לבאים לחנות ביום שני הקרוב יינתנו הנחות מיוחדות לרגל חד האהבה וגם הפעם תתארח השוקולטיירית פנינה גרינבלט בוהדנה בעלת המותג PEARLS ומחברת הספר "אגדות מתוקות" שמכינה לנו כבר שנה שלישית ברציפות הפתעות מתוקות ומדליקות במיוחד ליום האהבה.

ט"ו באב, אהבה ותשוקה, אלנבי 38 תל אביב.