הם לא יצליחו לשבור אותנו

כבר למעלה משבוע אנחנו נמצאים תחת מתקפת טילים בכל הארץ. כמעט ולא יוצאים מהבית ומבלים כמה פעמים ביום בתוך הממ"ד. אין ספק שזהו הזמן האידיאלי לשפר את חיי המין שלנו ואנחנו ב"אהבה ותשוקה" בהחלט יכולים לעזור לכם להוסיף תשוקה לאהבה שלכם.

קחו למשל את ה- WE VIBE 4, הויברטור הזה עשוי 100% סיליקון רפואי היפו אלרגני רך ונעים למגע בעיצוב מיוחד הניתן לשימוש זוגי ירטיט אותך בנקודת הג'י ובדגדגן בו זמנית עם לא פחות משמונה מצבי רטט שונים. עיצוב הויברטור זה מאפשר בו שימוש תוך כדי חדירה וגינאלית של בן זוגך וגם הוא נהנה מהרטט על איברו. שליטה בויברטור מתבצעת באמצעות שלט אלחוטי שגם הוא וגם הויברטור עצמו נטענים בחשמל ואינם צורכים סוללות. אצלנו ב"אהבה ותשוקה" תמצאו אותו במחיר הנמוך ביותר בארץ.

בזמן שנשמעת אזעקה אנחנו נכנסים לממ"ד וסוגרים את הדלת. עוד הצעה מגניבה היא נדנדת תנוחות הנתלית על הדלת ומאפשרת תנוחות חדשות למעשה האהבים שלכם. מאוד נוח לסקס אוראלי, וגינאלי ואנאלי. הנדנדה נתלית בקלות ואפשר לכוון אותה לגובה הרצוי על מנת שלשניכם יהיה סופר כיף.

אם אתם פתוחים מספיק אפשר "להחליף תפקידים" ולשם כך יש לנו בחנות סקס מבחר רחב של סטראפונים כשהמומלץ הוא הסטראפון כפול רד. החגורה מתלבשת בקלות וניתן לכוון אותה למידה הרצוייה. לחגורה מתחבר ויברטור קטן המבצע חדירה וגינאלית ללובשת הסטראפון ונותן רטט ישירות לנקודת הג'י וויברטור לחדירה אנאלית לגבר שלך הנותן רטט ישירות לפרוסטטה שלו ומובילה את שניכם לאורגזמה עוצמתית. מחקרים רבים מגלים שזוגות בעלי פתיחות מינית שכזו נהנים יותר והזוגיות שלהם חזקה, יציבה וארוכת טווח.

אפשר ואף רצוי לשלב את הסטראפון עם נדנדת התנוחות לדלת.

ידוע שהמצב הביטחוני והאזעקות מכניסות את חלקנו ללחץ ומתח מיותר והדרך לשחרר את הלחץ הנפשי היא באמצעות עיסוי גוף אירוטי ומפנק. כאן אנחנו מציעים לכם מבחר של שמנים וג'לים לעיסוי, חלקם מתחממים וחלקם גם ניתנים לאכילה. ויש לנו מבצע של חמישה בקבוקי ג'ל עיסוי מתחמם ומתלקק בחמישה טעמים שונים: בננה, אננס, וניל, תות וענבים. מושלם להפגת המתח ולמשחק מקדים ארוך ואינטימי.

בנוסף תמצאו אצלנו מבחר גדול של הלבשה תחתונה סקסית לנשים ולגברים להעצמת המשחק המקדים.

בימים טרופים אלה אתם לא חייבים לצאת מהבית. "אהבה ותשוקה" תשלח לכם כל מה שתרצו בדואר רשום או עם שליח עד הבית בדיסקרטיות מלאה וללא פרטים המרמזים על תוכן החבילה.

בתקווה לימים שקטים.