מונדיאל שמח

בעוד שבוע כולנו ניצמד לטלוויזיה ונצפה במשחקי המונדיאל מברזיל. אל לך לשכוח שבזמן שנקבל צורה של כורסא מלאה בקליפות גרעינים סוררות ונתפוצץ מבירות יש אישה שכדאי שתצייד אותה באיזשהו אביזר נחמד שגם היא תרגיש גווווווווול.

 

כל אישה אוהבת משהו אחר אז לכל אישה מתאים אביזר אחר. בחנות סקס שלנו תוכל למצוא פיתרון לכל רגש שחפצה נפשה של זוגתך.

בגזרת הויברטורים הקלאסיים עם מאלץ האורגזמה זוגתך יכולה להינות מאפקט החדירה, גירוי נקודת הג'י ובנוסף רטט ישירות על הדגדגן. ויברטורים מסיליקון ג'ל איכותי עם פנינים מסתובבות לגירוי כמו הרביט אולטימט, הרביט פלטינום והרביט טורבו טווין או לחילופין סיליקון רפואי רך במיוחד כמו הפינק באבלס או פול ופאולינה של החברה הגרמנית פאן פקטורי.

מצד שני, אם אתה רוצה להעניק לה הרגשה של איבר מין אמיתי תוכל לבחור ויברטור מתוך מבחר הריאליסטים שיש לנו. סיליקון איכותי כמו הריאליסטי נדבק או סייבר סקין שממש ממש מרגיש כמו איבר אמיתי.

יש נשים שנהנות הרבה יותר מאפקט החדירה. במיוחד בשביל זה פאן פקטורי הוציאה ויברטור ייחודי, הסטרוניק. במקום הרטט הקלאסי יש בתוכו שתי פלטות מגנטיות הנעות קדימה ואחורה בעוצמה מטורפת להרגשת חדירה אמיתית.

אם האישה שלך נהנית דווקא ברטט חיצוני של הדגדגן בלבד תוכל לפנק אותה ברוקט פוקט בעל 10 מצבי רטט שונים וראשים מתחלפים, ארנבון האהבה הנטען שלנו או פרפר קטן ושובב שידליק אותה אש.

ובשביל שלא תגידו שאנחנו שוביניסטים גזעניים אנחנו יודעים שיש גם נשים שמכורות לכדורגל ודווקא הגברים שלהן הם אלה שנשארים בצד. בשביל גברים אלה את מוזמנת לפנק אותם בפלאשלייט מדהים, איבר מין נשי מסיליקון איכותי שהוא העתק של כוכבת הפורנו האהובה על בן זוגך, הספיידרמן הנדבק למשטחים קשים שיתן לו הרגשה של גיבור על או אפילו המכשיר מציצה המדהים שיתן לך את כל החופש לראות את מסי מבקיע עוד גול.

צוות אהבה ותשוקה מאחל לכם מונדיאל שמח והרבה אהבה.