אביזרי מין במחירי פיצוץ

חנות הסקס אהבה ותשוקה מעניקה לכם מבצעי כסאח מטורפים לכמה מאביזרי המין האיכותיים שלנו למזמינים באתר.

נתחיל ברוקט פוקט אוניברסלי מסיליקון איכותי ללא פשרות ובעל לא פחות מ-10 מצבי רטט לעינוג מושלם. בניגוד לרוקטים הקלאסים, מוצר זה מתאים גם לעינוג נקודת הג'י בנרתיק וגם לחדירה אנאלית. מבצע כסאח – 119 ₪ בלבד!

דילדו ראליסטי הרד וואן, 17 ס"מ של עונג צרוף, עשוי סיליקון ג'ל היפו אלרגני מרגיש ממש כמו איבר אמיתי כולל ביצים עם בסיס הנדבק בואקום לרצפה או לקיר. מתאים לחדירה וגינאלית ואנאלית, קל מאוד לניקוי ועד גמר המלאי ב-69 ₪ בלבד! לא תיקחו?

בעל הבית השתגע ומציע לכם ביצת רטט של חברת ODECO בעלת 7 מצבי רטט עם שלט עשוייה סיליקון רפואי לעינוג חיצוני ופנימי ב-99 ₪ במקום 220! צעצוע מושלם למשחק זוגי וגם לבד.

על טבעת רטט הדולפין המענג שמעתם? זהו ה-דבר שיביא אתכם לאורגזמה משותפת. הטבעת הכפולה הזאת מתלבשת בקלות על הפין ונותנת גם אחיזה טובה לביצים. הדולפין החמדמוד יענג את הדגדגן בלא פחות מ-7 מצבי רטט שונים בזמן החדירה וכל זה ב-89 ₪ בלבד!

לאוהבים להתחלף בתפקידים יש לנו חגורת סטראפון איכותית המתלבשת בקלות ומתכווננת לפי מידה ואליה מחובר דילדו עשוי סיליקון ג'ל היפו אלרגני 15 ס"מ ופה מדובר ב-60% הנחה במחיר סופי של 199 ₪, כמובן – עד גמר המלאי.

אחרון אחרון חביב רוקט פוקט דולפין במחיר הזול ביותר בארץ, אל תחשבו פעמיים מחיר כזה מטורף לרוקט פוקט המבוקש לא תמצאו באף מקום.

מומלץ מאוד לעקוב אחרי האתר, אביזרי מין במחירי רצפה יצטרפו בשבועות הקרובים.

צוות אהבה ותשוקה מאחל לכם שנה טובה, מלאת אושר וסקס וכמובן שיחתמו לכם בסבבה.