תערוכת ציורים בחנות סקס

חנות הסקס "אהבה ותשוקה" פתחה את שעריה לאמנית והציירת רוני יופה להציג את עבודותיה לצד אביזרי המין האיכותיים שלנו, כאן באלנבי 38 תל אביב.

רוני מתמחה בציורי שמן, רישום וגרפיקה ומציירת בעיקר ציורים בעלי אופי אירוטי נשי.

הציור הינו האהבה הגדולה ביותר בחייה של רוני והיא מקדישה את רוב זמנה למטרה זו. נדיר מאוד לפגוש את רוני ללא מכחול או עיפרון ביד. מאות מיצירותיה מקשטות את הקירות בדירות ברחבי הארץ.

רוני יופה:

להיות אמנית מבחינתי זה להתבטא דרך ציור בצורה בה אחרים ירגישו כמו שאני מרגישה, כמו שכיוונתי אותם להרגיש בציור שלי. אמנות צריכה לגעת ללב. היא צריכה לתקשר עם מי שצופה בה ולדבר אליו. היא צריכה לחיות ולהיות ממש שם. ממש כאן. בהווה. ציור צריך להיות חיי. בלי קשר לנושא המצויר. הציור חייב לגרום לצופה להרגיש, ולו לרגע אחד, שהוא שם. בתוך ההתרחשות.

לעשות את מה שאני אוהבת הוא הערך המוביל אותי. לא מה שמצופה ממני, או מה שיפרנס אותי טוב. לא מה שירצה אחרים, או ישמח אותם. שיעול חושב שלמדתי, הוא שאדם חייב לעסוק לפרנסתו במה שהוא אוהב אחרת, הוא לא ישרוד בשוק העבודה. מי שאוהב את מה שהוא מתפרנס ממנו – יצליח יותר. מנתוני הפתיחה כמו אינטליגנציה, תואר או כשרון לדבר, לא הם הגורם המכריע בסופו של יום. רק ההשקעה והמסירות הם שיניבו תוצאות ורווחים. רק האהבה שיש לאדם למקצוע שלו היא שתעשה אותו לענק.

"זה בטח מאוד קשה להתפרנס רק מציור" שאל אותי המנהל הלוגיסטי של פסטיבל אישה בחולון לפני כמה שנים. עניתי לו – קשה, זה לא לעשות את מה שאוהבים. אני לא רואה אלטרנטיבה לציור כדרך שלי בחיים, אני "תקועה" בדרך הזאת וכל מה שנותר לי הוא ללכת בה וליהנות בשאיפה להשתפר עוד ועוד ברמת הביצוע וההמחשה.

ציוריה של רוני יופה מוצגים בחנות ומוצעים למכירה במחירים אטרקטיביים.

"אהבה ותשוקה",  חנות סקס קצת אחרת. אלנבי 38 תל אביב, 077-4025022