כושר גופני ותזונה נכונה המפתח לסקס טוב יותר

האם כושר גופני גורם לביצועים טובים יותר בחדר המיטות ?. התשובה לכך היא בהחלט כן. תזונה נכונה ואורח חיים ספורטיביים משפרים את יכולת הביצועים במיטה וגורמים לנו להנות מחיי סקס מאושרים ומלאי סיפוק.

המראה שלנו הוא ההרגשה שלנו

כמה שהמשפט הזה נכון, מספיק מבט אחד במראה על גופינו כדי לדכות אותנו או לעשות אותנו מאושרים. הדבר נכון גם במיטה אם אנחנו לא מרגישים סקסיים ומושכים הדבר ישפיע בצורה ישירה על הדרך שבה נתנהג במיטה, אצל נשים המראה הוא יותר חשוב מאשר אצל גברים, הרצון לקיים יחסי מין אצל אישה אשר מרגישה מוזנחת ולא מושכת הם אפסיים עד לא קיימים בכלל.

תזונה נכונה גורמת לגוף לתפקד

תזונה נכונה ומבוקרת תגרום לגופכם לקבל את הויטמינים והמינרלים להם הוא זקוק על מנת שיוכל לתפקד במיטבו. אכילת מזונות עתירי שומן תגרום לגופינו לתפקד בצורה פחות טובה, נרגיש עייפים ומותשים והיצר המיני שלנו ידוכא.

פעילות ספורטיבית לשיפור ביצועים

כל פעילות ספורטיבית אשר משפרת לנו את סיבולת הלב ריאה במיוחד פעילות אירובית תעזור לנו לשפר את הביצועים. גבר אשר סיבולת לך הריאה שלו נמוכה התעייף מהר במהלך קיום יחסים וכתוצאה מחוסר חמצן בדם יתקשה לשלוט על השפיכה ולשמור על זקפה חזקה.

כאשר הכושר הגופני שלנו טוב יותר אנחנו פעלתניים יותר במיטה מלאי אנרגיה ויחסי המין שלנו יותר מגוונים ועשירים.

אביזרי מין לשיפור הכושר הגופני

אביזרי מין לשיפור הכושר הגופני הן בעיקר נדנדות סקס אשר מאפשרות קיום יחסי מין במגוון זוויות לא שגרתיות. כתוצאה מזאת גופינו נמתח וקבוצה גדולה של שרירים מופעלת, הפעילות היא פעילות אירובית התורמת לשיפור הסיבולת  של הלב ריאה. 

לסיכום:

כושר גופני ותזונה נכונה הם ההבדל בין חיי מין מוצלחים ומלאי הנאה לבין 5 דקות מקסימום בתנוחה המסיונרית רק כדי לצאת לידי חובה. אל תוותרו על ההנאה מחיי מין מלאי סיפוק השקיעו בעצמכם, ההשקעה תשתלם לכם בגדול.

רשת אהבה ותשוקה מאחלת לכם חיי מין בריאים ומלאי הנאה.