רביט פרסטיג' – ויברטור פנינים יוקרתי

ויברטור פנינים הוא הויברטור הפופולארי ביותר. היכולת שלו לגרום לך לאורגזמה נשית חזקה היא בעלת הסיכויים הטובים ביותר.

ויברטור פנינים קלאסי פוגש שלוש נקודות חשובות בגוף האישה. הדגדגן, פתח הנרתיק ונקודת הג'י .

עינוג של שלושת הנקודות האלה בעת ובעונה אחת מבטיח אורגזמה נשית חזקה.

קיימים כמעט אין סוף ויברטורים עם פנינים. הטובים שבהם והאיכותיים שבניהם באים לידי ביטוי בחומר ממנו הם מיוצרים בפונקציונליות ובאמינות שלהם.

ויברטור רביט פרסטיג' הוא אחד הויברטורים היותר טובים הקיימים בשוק.

הויברטור

את הויברטור יצרה ענקית אביזרי המין חברת NMC והיא לקחה אותו בדרגה אחת גבוה יותר משאר הויברטורים.

הויברטור מיוצר מסיליקון ברמה רפואית אשר מבטיח מגע נעים ומלטף. שני מנועים איכותיים אשר אחד מהם אחראי על סיבוב הפנינים ואילו השני אחראי על רטט מאלץ האורגזמה דמוי הארנב מספקים עוצמה חזקה אך עם זאת שקטה. את הכוח למנועים האלה מספקות סוללות נטענות המצויות בתוך הויברטור כך שלמעשה אין צורך להחליף סוללות אלא רק להטעין את הויברטור ולהפעיל אותו.

הפנינים

הפנינים בויברטור הן פניני מתכת אשר מסודרות בחמש שורות, היתרון הגדול הוא שהשורה האחרונה של הפנינים נמצאת ממש בראש הויברטור ומעניקה אקסטרא ריגוש לנקודת הג'י.

יחידת הבקרה

יחידת הבקרה של הויברטור מאופיינת בעיצוב מרהיב וחלק אשר ביתר קלות מאפשר בחירה בעוצמת הרטט הרצויה וכן בסוג ובמקצב הרטט של מאלץ האורגזמה סך הכול 8 תוכניות רטט למאלץ. בנוסף 7 תכניות סיבוב לפנינים לפי בחירה. לחצן נוחת נוסף הוא לחצן stop המאפשר כיבוי הויברטור בלחיצה אחת.

לסיכום:

אם בא לכם ללכת על בטוח, רביט פרסטיג' הוא הויברטור המתאים ביותר בשבילכם. מחירו היקר אומנם קצת מרתיע אך אם בכל זאת החלטתם לרכוש אותו תקבלו ויברטור פנינים איכותי ברמה הגבוה ביותר שניתן לקבל.

רשת אהבה ותשוקה מאחלת לכם שימוש בטוח, יעיל ומלא הנאה.