יום האהבה 2013

מה לא נאמר ומה לא נכתב על יום האהבה. יום חג לרומנטיקה ולזוגיות, יום שבו אנחנו עוצרים את הכול וחושבים על מי שאנחנו אוהבים באמת.

כשאנחנו אוהבים מי שהוא באמת אנחנו מוכנים להקריב בשבילו הרבה דברים רק בכדי שאותו מי שהוא יהיה מאושר. לכל אדם יש פנטזיות כאלו ואחרות בניהם גם פנטזיות מיניות.

פנטזיה מינית היא פנטזיה יצרית אשר תקועה לך אי שם בנבחי הזיכרון ומידי פעם מתעוררת בתגובה למצבים מסוימים.

לא את כול הפנטזיות המיניות שלנו נוכל להגשים משום שחלקינו נמצאים בתוך מערכת זוגית כל שהיא ואנו חוששים שהפנטזיה המינית שלנו לא תמצא חן בעיני בן או בת הזוג.

מה שכן נוכל לעשות זה ללכת הכי קרוב עם הפנטזיה כדי בכל זאת להגשים את הפנטזיה לבן או בת הזוג.

פנטזיית השלישייה

היא פנטזייה נפוצה ומאופיינת בהכנסת אדם שלישי למיטה גבר או אישה. ברור שלא כולם מסכימים לחלוק את האינטימיות הזוגית שלהם עם גורם שלישי אך מה שכן אפשר זה להכניס בובת מין בצורת גבר או אישה וזה דבר שכן אפשר לחיות אתו בשלום ולהגיע הכי קרוב למימוש הפנטזיה.

פנטזיית הגודל

למרות שיש נטייה לחשוב שפין גדול הוא פנטזיה של נשים בלבד לא כך הדבר, ישנם גברים אשר הפנטזיה שלהם היא לראות את בת הזוג מחדירה כלי גדול.

גם את הפנטזייה הזאת ניתן לממש עם דילדו גדול מהמוצע אותו ניתן לרכוש כמו את הבובה בחנות סקס.

חנות סקס היא בכלל חנות למימוש פנטזיות.

פנטזיית הדמות

מי מאיתנו לא מפנטז על סקס עם דמות מסוימת נגיד אחות או שוטר או חייל, ניתן לממש את הפנטזיה הזאת בקלות על ידי התחפשות לדמות הרצויה. ככל שנכנס לדמות טוב יותר כך הפנטזיה של בן או בת הזוג תהייה מושלמת.

לסיכום:

יום האהבה 2013 מוכרז בזאת כיום מימוש הפנטזיות ניתן לממש כמעט כל פנטזיה עם קצת יצירתיות קצת הקרבה והרבה רצון לעשות את מי שאנחנו באמת מאוהבים לאנשים מאושרים.

צוות אהבה ותשוקה מאחל לכם\ן יום אהבה שמח ומלא בפנטזיות ממומשות.