אביזרי מין לאימון וחיזוק שרירי הנרתיק

אישה המסוגלת לשלוט על שרירי הנרתיק יכולה לגרום עונג רב לבן זוגה ואף להטריף אותו.היכולת לכווץ ולשלוט באיבר המין הנשי שמורה למאהבות הגדולות בעולם.

בכדי שנוכל לשלוט בשרירים בגופנו עלינו לאמן אותם. גם שרירי האגן הנשיים והנרתיק בפרט מצריך אימון בכדי להגיע לשליטה.  ניתן להגיע להישגים מרשימים בשליטה על שרירי הנרתיק וזאת בעזרת אביזרי מין ייחודיים לשרירים אלו.

לנשים אחר הריון מומלץ לתרגל שרירים אלה שכן הנרתיק מתרחב והשליטה בו קשה יותר לאחר כל לידה ולידה.

אישה השולטת בשרירי הנרתיק מסוגלת לענג גבר בזמן החדירה ולגרום לו הנאה כפולה ומכופלת תוך כדי החדירה.

אביזרי מין לאימון

מי לא שמע על הביצים הסיניות המפורסמות, ביצים סיניות הן למעשה שתי ביצים המיוצרות מחומר קשיח ובתוך כל אחת מהן מצויה משקולת קטנה, שתי הביצים מחוברות בניהן בחוט מסוים וכל מה שנותר זה להחדיר אחת או שתיים מהביצים לתוך הנרתיק ולשמור אותן שלא יצאו. בזכות המשקולת אשר נמצאת בכל אחת מהן הנטייה הטבעית שלהן היא לצאת החוצה. כיווץ השריר כדי למנוע את יציאתן של הביצים הסיניות החוצה היא בעצם הפעולה שבה האישה מאמנת את שרירי הנרתיק.

קיימות אלפי סוגים של ביצים סיניות אשר עיקרון המשקולת בכולן נשאר מה שהשתנה אלו הם הצבעים, הגדלים והחומר ממנו מיוצרות הביצים הסיניות. ניתן לבחור היום ביצים סיניות מפלסטיק, ג'לי, סיליקון ואפילו ממתכת.

עוד אביזר חדיש אשר יוצר לאחרונה על ידי ענקית אביזרי המין, NMC הוא הואגינל רג'ובנטור – VAGINAL REJUVENTOR, מכשיר מהפכני לאימון שרירי הנרתיק. המכשיר מורכב ממעין שני צינורות סיליקון אחד דק ואחד עבה באורך של 10 ס"מ אשר כל אחד מהם יכול להתחבר לצינור המוביל למד לחץ קטן.

בתחילה יש להחדיר את הצינור העבה יותר ופשוט לכווץ ולשחרר, עוצמת תוצג על מד הלחץ ולאחר אמון אשר יציג את התוצאות הרצויות מחליפים את הצינור העבה בצינור הדק שם דרגת הקושי גדולה יותר ואיתו ממשיכים להתאמן, למכשיר מצורף ספרון הוראות מדויק המסביר על השימוש במכשיר והתוצאות הרצויות בו.

לסיכום

ניתן לאמן את שרירי האגן ושרירי הנרתיק בפרט ומומלץ לעשות זאת בעקביות ובעזרת אביזרי המין המיועדים לכך.

רשת אהבה ותשוקה מאחלת לכן שימוש בטוח, יעיל ועם תוצאות טובות.