לשלוט או להישלט זאת השאלה

בעקבות צאתו של רב המכר ההיסטרי 50 גוונים של אפור עלו במקביל המכירות של אביזרי הסאדו מאזו. פתאום אנשים אשר קראו את הספר הרגישו צורך לממש פנטזיות שליטה אשר ספק אם היו ממשים אותן ללא קריאת הספר. מסתבר שיש פנטזיות אשר אנחנו מודעים אליהן ויש כאלה שלא כאילו שצריכה להיפתח אצלנו איזו דלת בראש כדאי שהפנטזיה תשתחרר.

הספר 50 גוונים באפור היה ועודנו הצלחה מסחררת. בעקבות מכירת הספר במיליוני עותקים עלו גם המכירות של אביזרי השליטה והסאדו מאזו.

אזיקים, שוטים, מחסומי פה – ג'אג בולים נהפכו בין לילה למיין סטרים.

המדהים בכל הדבר הזה הוא שעצם קריאת הספר גירתה למעשה אנשים לממש פנטזיה הקשורה באביזרי מין אלה ומה שנחשב בעבר לאסור ואף לסטייה נחשב עכשיו לפנטזיה סוחפת.

אביזרי מין הקשורים לשליטה וכאב היו פופולארים עוד לפני צאת הספר בקרב אוכלוסייה מסוימת היום בעקבות הספר הם פופולארים יותר. להלן כמה מהמוצרים היותר נפוצים.

אזיקים

מטרת האזיקים היא קשירה של אחד מבני הזוג, הסימבוליות בקשירה הוא בעצם לקיחת חופש מסוים והגבלה של הצד הנקשר, למעשה הצד הנקשר נותן כוח בידיו של הצד הקושר לעשות בו כרצונו.

ישנם הרבה סוגים של אזיקים חשוב להקפיד על אזיקים מאיכות טובה שלא יקרעו אחרי פעם אחת ובנוסף יתאימו גם לקשירה של הרגליים.

שוטים

מטרת השוט הוא ליצור כאב מסוים בצד המוכה, הצד המוכה מצדו נהנה מעצם הכאב. גם כאן ישנם סוגים רבים של שוטים חלקם איכותיים יותר וחלקם פחות.

מחסום פה – ג'אג בול

תפקיד מחסום פה הוא למנוע מהצד הנקשר את אפשרות הדיבור, גם כאן קיימים מספר סוגים בדרגות קושי כאלה ואחרות.

מצבטי פטמות

כשמם כן הם, תפקידם לאחוז את הפטמה ולגרום לה כאב מסוים, ישנם מצבטי פטמות אשר נתפסים בואקום וכאלה אשר רוטטים, ישנם אף מצבטים עם משקולות.

לסיכום:

ישנם עוד מאות סוגים של אביזרי מין אשר קשורים לשליטה, כניעה וכאב. אם אתם מגלים משיכה לנושא כנראה שאתם בקטע. חנות סקס איכותית מחזיקה מגוון סביר של אביזרי סאדו מאזו או בשמם המקצועי אביזרי ב.ד.ס.מ – BDSM.

רשת אהבה ותשוקה מאחלת לכם\ן שימוש מהנה בטוח ובשליטה מלאה.