אביזרי מין רב שימושיים

אביזרי מין רב שימושיים הם אביזרי מין שניתן להשתמש בהם לכמה וכמה שימושים. אביזר מין אחד כזה הוא FEELING FREE VIBE – הלהיט שכבש את העולם עכשיו בישראל!.

אביזר מין חדש בעיצוב מיוחד של "אגודל-אצבע" גמיש וחזק עם שמונה מצבי רטט שונים, מותאם במיוחד לשימוש וגינאלי ואנאלי גם לבד וגם ביחד.

ל-FEELING FREE VIBE יש שני ראשים רכים, חלקים ועגולים המחוברים בצוואר דק וגמיש המתכופף בקלות לזוויות שונות לפי מה שנוח לכם לשימוש הכי מגוון שיש לאביזר מין בעולם ועונה לכל תשוקה שרק רצית. אתם יכולים לקבוע גם את הצורה וגם את עוצמת הרטט הרצויה בפשטות ובקלות.

ה- FEELING FREE VIBE עשוי מסיליקון רפואי ידידותי לסביבה, נטען בחשמל בקלות ומספיק לשמונה שעות של כיף בכל הטענה. בטוח לשימוש גם באמבטיה ומרגיש ממש חדש אחרי כל שטיפה.

ואחרי שקיבלנו את המידע היבש אפשר להתחיל להתרטב עם כמה הצעות לשימוש:

  • התנוחה הוגינאלית דגדגנית: הכניסי את הצד הצר לנרתיק וכווני את הצד הרחב אל הדגדגן, כך תוכלי לשלוט ביעילות בעוצמת הרטט שתקבלי ישירות לדגדגן ולנקודת הג'י שלך.
  • התנוחה הוגינאלית אנאלית: עוצמות רטט לשני מקומות רגישים כל כך יביאו אותך לאורגזמה נדירה בעוצמה שלא חווית עד היום!
  • וכדי ליהנות עם בן זוגך, אפשר להצמיד את הצד הצר לאיברו של בן זוגך כך שהוא נמצא בתוכך את מקבלת עיסוי לנקודת הג'י שלך כשהצד השני נח על הדגדגן שלך ומביא אותך ואותו לטירוף מוחלט!

לסיכום:

ה-FEELING FREE VIBE הוא אביזר מין מאותם אביזרי מין שפשוט אפשר להשתולל איתם לאינסוף של זוויות שונות ומענגות. המתנה המושלמת לאישה שלך ולחיי המין של שניכם. עכשיו במחיר בלעדי באהבה ותשוקה.

רשת אהבה ותשוקה מאחלת לכם\ן הנאה צרופה בכל שימוש ושימוש.