הגדלת הפין - הדרך הנכונה

רוב הגברים אינם מרוצים מהגודל של הפין שלהם. האם באמת ניתן להגדיל את הפין?. ואם כן איך בדיוק עושים זאת.

מי מאתנו הגברים לא נתקל בתיבת הדואר האלקטרוני שלו במודעה או פרסומת להגדלת הפין, חלק מהמודעות מפרסמות גלולות שונות, חלק מפרסמות שיטות שונות אך בשורה התחתונה כולן מבטיחות לך הגבר פין יותר גדול ויותר מרשים.

האם אני צריך פין גדול יותר ?

מחשבה זו חולפת כמעט בראשו של כל גבר במהלך חייו. הגודל הממוצע של הפין בקרב הגברים הוא כ-15 ס"מ. מחקרים הראו קשר בין גודל הפין לביטחון העצמי של אותו גבר, גבר עם כלי מרשים יהיה עם בטחון עצמי גבוה יותר מאשר גבר עם פין קטן או ממוצע. השאלה האם אני צריך או רוצה פין גדול יותר היא אינדיבידואלית לכל אחד.

מה נשים חושבות על הגודל

נשים נרתעות מבעלי פין קטן אך גם פין גדול ירתיע חלק מהנשים אף שחלק אחר של נשים יתלהב ממנו. חלק מהחוויה המינית הוא המראה הוויזואלי כך שמראה של פין מרשים יגרה את רוב הנשים. מבחינת תחושה עדיף פין אשר תופס יותר נפח בנרתיק האישה בעת החדירה מאשר פין אשר שוחה בנרתיק ובקושי מרגישים אותו.

האם ניתן להגדיל הפין ?

ניתן להגדיל את הפין במידה מסוימת, הצמיחה היא באורך ובעובי הפין.

כיצד עושים זאת ?

בשום פנים ואופן לא גלולות או כדורים שונים, פרסומים המבטיחים פין גדול תוך שבועיים לא ריאליות וחוץ מאולי זקפה חזקה בודאי שלא יגדילו לך את הפין. משאבות זקפה עובדות על ואקום ויעילותם מעולם לא הוכחה. הדרך הטובה ביותר ומוכחת מדעית להגדלת הפין היא באמצעות מכשיר המיועד להגדלת הפין.

כיצד עובד המכשיר ?

בשוק קיימים מספר מכשירים להגדלת הפין אשר עובדים על אותו עיקרון – עיקרון המתיחה כלומר הפעלת כוח כל שהוא על הפין ואשר גורם לו להימתח לאורך זמן וכך מגדיל אותו. בשיטה זו ברפואה המקובלת כיום מגדילים גם אברים אחרים. לכן המכשיר להגדלת הפין מאושר רפואית ובטוח לשימוש.

כמה אפשר להגדיל ?

ההגדלה הממוצעת בשימוש במכשיר היא כ- 20% מהגודל המקורי. נניח שאתה בעל פין בגודל 15 ס"מ תוכל במינימום להגדיל אותו עד 18 ס"מ במקסימום תוכל להגדיל עד 40% כלומר תוכל להגיע עד לגודל של 21-22 ס"מ. וכמובן באותו יחס גם בעובי.

תוך כמה זמן רואים תוצאות ?

אם החלטת לרכוש את המכשיר ולהגדיל את הפין זה לא יקרה בין לילה. יש צורך בהתמדה בהרכבת המכשיר על הפין במשך שעתיים ביום בשלב הראשוני ועם הזמן אף יותר. לבישת המכשיר מתחת לתחתונים אינה מבליטה ואינה מגבילה אותך בתנועה או במעשה כל שהוא. במידה והתמדת בתוכנית אתה צפוי לראות שינויים כבר אחרי חודשיים.

מה ההבדל בין המכשירים השונים ?

ההבדל העיקרי הוא באיכות המכשיר אם תרכוש חיקויי סיני זול קרוב לודאי שאיכות החומרים תהייה בהתאם ואף יש סיכויי שהמכשיר ישבר או ישחק לפני סיום הטיפול. עדיף להשקיע עוד כמה מאות שקלים ולקבל מכשיר איכותי ואמין.

לסיכום :

אם החלטתם להגדיל את הפין שלא יעבדו עליכם הדרך הנכונה, האמיתית ומאושרת רפואית היא באמצעות מכשיר להגדלת הפין. כדאי מאוד לרכוש מכשיר איכותי ומאושר רפואית.

חשוב גם לרכוש את המכשיר ממקום אשר יעניק לכם תמיכה בכל שאלה לפני הקניה וכמובן אחרי הקניה לגבי השימוש במכשיר.

חנות סקס אהבה ותשוקה יבואנית בלעדית של חברת Jes Extender וחברת Male Edge מעניקה תמיכה מלאה לרוכשים את המכשירים להגדלת הפין תוכלו להתקשר ולהתייעץ ברכישת המכשיר ולאחר הרכישה גם בשימוש בו.

רשת אהבה ותשוקה מאחלת לכם שימוש בטוח, אמין ומניב תוצאות.