ספרי השהייה – פתרון והנאה

הרבה גברים סובלים משפיכה מוקדמת, כתוצאה מזאת זמן קיום יחסי המין מתקצר ושני בני הזוג נשארים מתוסכלים. בדיוק למטרה זאת נוצר ספרי השהייה.

מהי שפיכה מוקדמת?

שפיכה מוקדמת היא בעצם גירוי יתר של הפין הגברי בעת קיום משגל. הגבר שמגורה יתר על המידה מגיע לאורגזמה במהירות רבה לפעמים תוך מספר שניות קצר.בעיה זו נפוצה בקרב גברים רבים ברחבי העולם ואשר חלקם כלל אינו מודע לבעיה או לפתרון שלה.

מהו ספרי השהייה?

ספרי השהייה או קרם השהייה הוא למעשה תרכובת כימית של מספר חומרים כאשר החומר מרכזי בה הוא הלידוקאין, חומר המשמש ברפואה לאלחוש והרדמה. כאשר עושים שימוש בספרי השהייה נוצרת הרגשת הרדמה קלה על הפין וכך בעצם התחושה של הגירוי נחלשת ובזכות זאת ניתן לקיים יחסי מין לאורך זמן גדול יותר מבעבר. האפקטיביות של ספרי השהייה משתנה מאדם לאדם שכן כל גוף מגיב אחרת. אך בהחלט ניתן לומר שספרי השהייה מאריך את זמן המשגל.

סוגי חומרי השהייה

החומרים הנפוצים ביותר להשהייה מגיעים בצורת ספרי או קרם השהייה מנגנון הפעולה שלהם זהה רק אופן השימוש בהם שונה.

חשוב לקרא את הוראות השימוש

על כל תכשיר השהייה קיימות הוראות שימוש חשוב ליישם הוראות אלה כדי להפיק את המיטב מהמוצר. שימוש לא נכון בתכשיר עלול לגרום את ההפך.

אין לי שפיכה מוקדמת אני יכול להשתמש בתכשיר?

גברים רבים אשר לא סובלים משפיכה מוקדמת משתמשים בכל זאת בתכשירי השהייה בכדי לשפר את הביצועים. כל אחד יכול להנות מיתרונותיו של תכשיר זה גם אם אינו סובל מבעיה של שפיכה מוקדמת.

היכן ניתן להשיג תכשירי השהייה

חנות סקס היא המקום האידיאלי לרכישת תכשיר השהייה, ישנם עשרות סוגים של תכשירי השהייה, אנחנו ממליצים על ספרי השהייה ריאקשן.

לסיכום:

תכשיר השהייה מהווה פתרון ראוי וטוב לבעיית השפיכה המוקדמת. אם אתה סובל מעיה כזו או שברצונך לשפר את ביצועך במיטה התכשיר הזה מתאים בדיוק בשבילך.

רשת אהבה ותשוקה מאחלת לכם שימוש בטוח ומהנה.