את הוא והויברטור

זוגות רבים חוששים להכניס ויברטור לחדר המיטות. גברים רבים רואים בו איום, חלק מהנשים רואים בו מכונה לא אנושית, אז למה כדאי לנו בכלל להכניס ויברטור לחיים שלנו.

מהו ויברטור ?

ויברטור הוא אביזר מין רוטט או מסתובב המשמש לעינוג והגעה לאורגזמה אצל נשים וגברים. לרוב ויברטורים מיוצרים עבור נשים אך כיום קיימים גם ויברטורים עבור גברים. ויברטורים מייצרים מחומרים שונים כגון: גומי, פלסטיק וסיליקון.

סוגי ויברטורים

קיימים סוגים רבים של ויברטורים, הנפוץ ביותר הוא ויברטור עם מאלץ אורגזמה אשר מענג גם את נקודת הג'י וגם את הדגדגן בעת ובעונה אחת. לזוגות נפוצה מאוד טבעת הרטט אשר היא בעצם טבעת אשר הגבר אותה על הפין ואותה טבעת מצויידת במיני ויברטור אשר רוטט על דגדגן האישה בזמן החדירה. נפוץ מאוד הוא גם הרוקט פוקט אשר בעצם הוא מיני ויברטור לעינוג חיצוני של הדגדגן.

ויברטורים קיימים בכמעט אין סוף צורות וגדלים וממש לא בהכרח נראים איבר מין גברי ולמעשה יכולים להתאים לכל אחת ואחד.

למה כדאי ויברטור

קודם כל בשביל הגיוון זוגות רבים מתלוננים על שיגרה מעיקה בחיי המין, ויברטור בהחלט יכול להעניק משב רוח מרענן לחיי המין. זה לא חייב להיות ויברטור ריאליסטי אימתני זה יכול להיות גם מיני ויברטור קטן ושובב.

ויברטור הוא אביזר מין נהדר במשחק מקדים. לפני החדירה אפשר להשתעשע איתו בגירוי אברי המין אצל שני בני הזוג.

ויברטור הוא מומחה בהגעה לאורגזמה. הקצב הפעולה האחיד שלו לאורך זמן באותה נקודה עושה את ההבדל בזמן ההגעה לאורגזמה ובעוצמת האורגזמה.

איזה ויברטור לקנות

אפשר להפתיע את בן\ת הזוג בויברטור אך עם זאת גם קיים סיכון שבן או בת הזוג יבהלו ממנו וידחו אותו על הסף. לכן מומלץ להחליט ביחד איזה ויברטור מתאים לנו כזוג ולאחר מכן לבחור את שאר הפרמטרים של סוג הויברטור.

לסיכום:

ויברטור הוא אביזר מין מעניין ומהנה גם יחד אך עם זאת עליו להיות מוסכם על שני בני הזוג, תוכלו לבחור את הויברטור שלכם מתוך מגוון כמעט אין סופי של ויברטורים אשר מענגים ועושים את עבודתם נאמנה עבור מיליוני אנשים ברחבי העולם.

רשת אהבה ותשוקה מאחלת לכם שימוש מהנה ובטוח.