פרפר אלחוטי – סקס בשלט רחוק

לפעמים תוקף אותך יצר חרמנות בלתי נשלט אך העניין הוא שאת בדיוק נמצאת במקום ובזמן הלא מתאים. פרפר אלחוטי מאפשר לך לספק את היצר בכל מקום מבלי שאף אחד ידע.

מהו פרפר אהבה

פרפר אהבה הוא אביזר רוטט דמוי פרפר אשר המחובר לרצועות המזכירות תחתון חוטיני ומתמקם על הדגדגן. לרוב לפרפר יהיה מחובר שלט עם חוט אשר יגרום לפרפר לרטוט ולענג את הדגדגן.

ישנם אלפי סוגי פרפרים המיוצרים מחומרים, גדלים וצורות שונות. עם השנים והטכנולוגיה הפכו הפרפרים לקטגוריה נכבדת בתחום אביזרי מין ולפופולארים ביותר עבור נשים רבות ואף עבור זוגות רבים אשר מצאו בו אביזר מהנה אשר יכול להשתלב נהדר בחדר המיטות.

שימושים מגוונים

הפרפר הקלאסי יכול לשמש את האישה בלבד ויכול גם לשתף את בן הזוג. כאשר האישה עונדת אותו הגבר יכול לחדור ובכך מושג עינוג כפול לאישה. הפרפר מענג את הדגדגן בעוד שהגבר חודר ומענג את פנים הנרתיק.

עם הזמן נוספו תוספות אופציונאליות לפרפרי האהבה דוגמת פין קטן שחודר, חרוזים אנאליים אשר מתחברים לפרפר ועוד שילובים כאלה או אחרים.

הפרפר האלחוטי

השינוי המהותי ביותר שעבר הפרפר במשך השים הוא הפיכתו לפרפר אלחוטי כלומר ניתן להפעיל את הפרפר בעזרת שלט רחוק ובכך גם מתבטא יתרונו. את הפרפר ניתן לענוד בקלות מתחת לתחתון ואילו את השלט הקטן ניתן להחביא אפילו בארנק ולהפעיל מתי שרק רוצים.

כיצד בוחרים פרפר אהבה

כדי להפיק מקסימום תועלת והנאה מהפרפר את צריכה לבחור פרפר שמתאים בדיוק בשבילך. קודם כל בגודל, פרפר קטן ממוקד יותר בנקודה מסוימת או פרפר גדול יותר לכיסוי שטח רחב יותר. לאחר מכן יש לבחור את החומר ממנו מיוצר הפרפר. חומר רך או חומר קשיח, סוג החומר משפיע על מחירו של הפרפר. לבסוף עלינו לבחור את מנגנון הפעולה. אם השימוש בפרפר לא חורג מגבולות חדר השינה אפשר להסתפק בפרפר עם שלט חוטי רגיל ובמידה ורוצים לעשות שימוש נרחב בפרפר גם במקומות אחרים פרפר אלחוטי בהחלט יתאים.

רשת אהבה ותשוקה מאחלת לכם שימוש מהנה, מענג ובטוח.