בא לי אנאלי

התחום האנאלי אצל הרבה אנשים הוא תחום בעייתי. חלק רואים זאת כסטייה וחלק בכלל לא יודעים איך לגשת לנושא. דבר אחד ברור הרבה אנשים ברחבי העולם נהנים ממין אנאלי אף שהם אינם הומוסקסואלים.

מה היא חדירה אנאלית

חדירה אנאלית היא חדירה המתבצעת באמצעות הפין הגברי או אביזר כל שהוא דרך פי הטבעת.

ההנאה אצל נשים וגברים מחדירה זו היא שונה. גברים נהנים מגירוי הפרוסטטה – נקודת הג'י הגברית ואילו נשים נהנות ממגע מהנה במספר נקודות בתוך הפתח האנאלי וישנן אף נשים אשר נהנות מחדירה כפולה שהיא חדירה אנאלית ווגינאלית באותו הזמן.

אמצעי זהירות

בחדירה אנאלית צריך לנקוט באמצעי זהירות, שכן החדירה לפי הטבעת מצריכה שמירה על מספר כללים:

  1. בעת החדירה רצוי להשתמש בקונדום היות והפתח האנאלי רובץ חיידקים והסכנה לזיהום היא ממשית.
  2. רצויי מאוד להשתמש בחומר סיכה על בסיס מים או בסיס סיליקון על מנת שהחדירה תהיה חלקה ונעימה ותר.
  3. חשוב מאוד לזכור את הכלל הזה. מה שנכנס מאחור לעולם לא יכנס מקדימה וודאי שלא לפה.

כיצד מתחילים

במידה והחלטנו לקיים יחסי מין אנאליים עלינו לעשות זאת בהדרגה ובעדינות. רצוי תחילה לנסות אביזר אנאלי בחדירה ראשונית על מנת ולקבל תחושה. ישנם אביזרים אשר מעוצבים בצורה מדורגת כאשר הם מתחילים בעובי דק מאוד ובהמשך הם מתעבים יותר. ככל שנתרגל את הפתח האנאלי לחדירה כך נוכל להפיק בהמשך הנאה.

החדירה האנאלית הראשונית עשויה להיות כואבת לכן רצוי מאוד להשתמש בנוזל סיכה על בסיס מים או סיליקון מריחה של הנוזל על החלק או האיבר החודר מקטינה את החיכוך ומנעימה אותו.

במידה והכאב בזמן החדירה קשה מנשוא אפשר להשתמש במשחה אנאלית, משחה אנאלית מכילה חומר סיכוך וכן חומר מאלחש. השילוב של שני חומרים אלה מבטיח חדירה הרבה פחות כואבת.

אביזרי מין אנאליים

אביזרי מין אנאליים קיימים בכמעט אין סוף של צורות וגדלים.

  • פלאגים אנאליים – נפוצים מאוד במגוון צורות, חומרים או צבעים. מתאימים מאוד למתחילים וניתן אף להחדיר אותם ולהשאיר אותם בפנים לזמן ארוך. ישנם פלאגים אנאליים רוטטים אשר יוצרים ויברציה כזאת או אחרת אשר מוסיפה מימד נוסף לחוויה האנאלית. חשוב מאוד לבחור פלאג אנאלי אשר מתאים גם בגודל וגם בתחושה לאדם אשר משתמש בו.
  • חרוזים אנאליים- נפוצים גם הם מאוד, הרעיון בחרוזים אנאליים הוא מספר חרוזים כאשר החרוז הראשון הוא קטן והאחרון הוא עבה יותר וכל החרוזים מחוברים בניהם. ניתן גם למצוא חרוזים אנאליים רוטטים.
  • ויברטורים אנאליים - ויברטורים אשר לרוב הם דקים קיימים במגוון רב של צורות וגדלים וקיימים בהם פונקציות רטט מתקדמות. ישנם גם ויברטורים במיוחד לגברים, ויברטורים אלה מעוצבים בצורה כזאת שהם מגיעים תוך כדי חדירה לפרוסטטה הגברית ומגרים אותה.
  • אביזרי מין משולבים – הם אביזרים אשר משלבים עינוג וגינאלי או עינוג של הדגדגן ביחד עם עינוג אנאלי.

לסיכום:

החוויה האנאלית יכולה להיות מהנה ועוצמתית עם זאת צריך להקפיד על הכללים כדי להפיק את מירב ההנאה.

רשת אהבה ותשוקה מאחלת לכם\ן שימוש אנאלי בטוח ומהנה.