ויברטור רוג'ר רביט – שעוצמה ועיצוב נפגשים

תכירו רוג'ר רביט, ויברטור עוצמתי במיוחד עם עיצוב מדהים ואפשרות לשליטה מרחוק מתוצרת TOP CAT. מעטים הויברטורים שמשלבים כל כך הרבה יתרונות, רוג'ר רביט הוא אחד כזה.

עוצמת רטט

בניגוד לרב הויברטורים רוג'ר רביט מצויד בסוללת 9 וולט המעניקה לא עוצמת רטט חזקה מאוד.

המנוע האמין מנצל את עוצמת הסוללה ומפיק ממנה עוצמת רטט אשר טרם הכרתם.

החומר

החלק המענג בויברטור אשר הוא בעצם מוט הויברטור מיוצר מסיליקון בדרגה רפואית, סיליקון באיכות גבוהה מאוד אשר מבטיח לך הנאה בטוחה ללא כל חשש. יחידת הבקרה עשויה מפלסטיק קשיח ואיכותי המעניק אחיזה נוחה וידידותית.

העיצוב

הרבה מחשבה הושקעה בעיצוב הויברטור, הוא מתאים גם לעינוג חיצוני של הדגדגן, בזכות העיקול המיוחד בראש הויברטור הוא מתאים גם לנקודת הג'י וגם שילוב של שתי הנקודות גם יחד אפשרי בזוית מסוימת כמובן הודות לעיצוב החכם.

פונקציונאליות

רוג'ר רביט הוא ויברטור המעניק 6 מצבי רטט שונים אותם ניתן לבחור בקלות על ידי לחיצה על אחד מששת הלחצנים ביחידת הבקרה, בנוסף לחצן פונקציה מעביר את הויברטור למצב רטט אוטומטי ובוחר בשבילך באופן רנדומאלי מצבי רטט אשר מתחלפים ברצף.

שליטה מרחוק

הפעלת הויברטור והשימוש במצבי הרטט נעשה בהפעלה ישירה מיחידת הבקרה או הפעלה בעזרת השלט האלחוטי המצורף, אשר מספק יתרון נוסף.

המחיר

ביחס ליתרונות הברורים שהויברטור מציע המחיר הוא כדאי ומשתלם במיוחד.

לסיכום:

אם חיפשתם לכם ויברטור איכותי ומגוון אשר בנוסף ליתרונותיו הרבים אשר נמנו לעיל נהנה גם מאמינות חסרת הפשרות של חברת TOP CAT העולמית, קרוב לוודאי שמצאתם. אל תחכו כי המלאי מוגבל גשו לחנות סקס אהבה ותשוקה או הזמינו דרך האתר.

רשת אהבה ותשוקה מאכלת לכם\ן שימוש מהנה ובטוח.