אביזרי מין מומלצים

אנשים רבים הפוקדים את החנות ושואלים על אביזרי המין השונים, מבקשים לדעת מהי ההמלצה שלנו לגבי אביזרי מין שונים. הניסיון הרב שצברנו במשך השנים בטיפול באלפי לקוחות מאפשר לנו לתת את ההמלצה הטובה ביותר לאביזרי המין השונים. קיבצנו עבורכם את ההמלצות הנבחרות בקטגוריות אביזרי המין.

ויברטור עם מאלץ אורגזמה

המומלץ שלנו הוא רביט פלקון ויברטור יפני איכותי בעל 3 מנועים, מיוצר מחומר סיליקון בדרגה רפואית. אמינותו של הויברטור והיכולת שלו לגרות 4 נקודות בעת ובעונה אחת הציבו אותו בראש הסולם. התגובות הנלהבות מצד הלקוחות אשר רכשו את הויברטור העניקו לו את התואר אלוף האורגזמות.

ויברטור ריאליסטי

המומלץ שלנו הוא ריאליסטי לטיני. המראה והחומר הסיליקוני אשר ממנו הוא מיותר מעניקים לו מראה ותחושה של פין אמיתי בנוסף הוא נדבק למשטחים ישרים ומאפשר חדירה במספר זויות.

ויברטור לנקודת הג'י

גם כאן לוקח את המקום הראשון רביט פינגר, ויברטור יפני אשר בנוסף תנועת האצבעות הסיבובית מעניק גם רטט בקצה האצבעות וזאת בזכות המנוע הזעיר הממוקם בקצה האצבעות. אין אף ויברטור לנקודת הג'י אשר משלב את שתי הפעולות האלו יחד.

רוקט פוקט

רוקט פוקט קיים במספר רב של דגמים, אנשים רבים מתפתים לרכוש דגמים זולים אשר מחזיקים לא יותר מחודש.

המומלץ שלנו הוא רוקט פוקט 10 מצבים. אמינות המוצר והיכולת שלו לשלב 10 מצבי רטט שונים הופכים אותו לרוקט פוקט איכותי אשר מחזיק מעמד למספר שנים.

טבעת רטט

טבעות רטט יש אין ספור, טבעת רטט יפנית יש רק אחת והיא מעל כולם. קטנה, עוצמתית, לא מציקה לא לגבר ולא לאישה ואמינה מאוד.

לכן הטבעת רטט היפנית נבחרת להיות הטבעת המומלצת ביותר.

ספרי השהייה

גם כאן קיימים מאות סוגים בשוק המומלץ שלנו הוא ספרי השהייה ריאקשן, נאמנותם של הלקוחות למוצר זה הכתירה אותו כספרי ההשהייה המומלץ ביותר.

חומר סיכה

סידרת חומרי הסיכה של חברת אי די האמריקאית היא ללא ספק המומלצת ביותר, לא סתם חומרי הסיכה שלהם הם הנמכרים בעולם. תוכלו לבחור חומר סיכה על בסיס מים, בסיס סיליקון או היפו אלרגני.

פלאגים אנאליים

סדרת הסיליקון של חברת אן אם סי העולמית היא המומלצת ביותר, הפלאגים מיוצרים מ100 אחוז של סיליקון טהור ובטוח לשימוש. הגמישות של הפלאג והיכולת שלו להתנקות בקלות מעניקים לו את התואר  הפלאג האנאלי המושלם.

משחקים לזוגות

משחק השולחן סולמות ולבבות הוא משחק הסקס הפופולארי ביותר. מגוון המשימות הרב ופשטות המשחק הופכים אותו למשחק הסקס המומלץ ביותר לזוגות.

רשת אהבה ותשוקה מאחלת לכם שימוש בטוח מהנה ומלא אהבה.