איך להכיר נשים בתוך קבוצה

מקומות הבילוי והרחובות מלאים בבחורות, אך לרוב אותן בחורות לא נמצאות לבדן, אלא, מסתובבות בקבוצה עם בחורות נוספות או בקבוצה מעורבת של גברים ונשים. ישנם דגשים שחשוב לשים לב אליהם כאשר אתה ניגש ומתחיל לדבר עם אותן הקבוצות.

מקומות הבילוי והרחובות מלאים בבחורות, אך לרוב אותן בחורות לא נמצאות לבדן, אלא, מסתובבות בקבוצה עם בחורות נוספות או בקבוצה מעורבת של גברים ונשים. ישנם דגשים שחשוב לשים לב אליהם כאשר אתה ניגש ומתחיל לדבר עם אותן הקבוצות.

לדבר עם כולם

זיהית בחורה יפה בתוך חבורה של בנות או בתוך חבורה מעורבת ואתה רוצה לגשת אליה. אם תיגש אליהם ותדבר רק עם בחורה אחת, כאשר היא בתוך הקבוצה שלה, אתה עלול להיתקל בהרבה התנגדויות ומכשולים מחבריה לקבוצה.

כאשר אתה ניגש לקבוצה ומתחיל לדבר פנה לכולם. אם אתה רוצה להכיר מישהי ספציפית מתוך הקבוצה, אתה חייב קודם כל לנטרל את הגורמים שעלולים להפריע לך בסיטואציה. אותם גורמים מפריעים יכולים להיות "החברה הטובה ששומרת עליה" או "הגברים האחרים בקבוצה שמגנים על הבחורות שלהן".
כאשר את ניגש לכל הקבוצה ומתחיל לדבר עם כולם אתה בעצם מתיידד עם כל הקבוצה ובכך את הופך להיות חלק לגיטימי מהקבוצה, חלק מיחסי הכוחות בקבוצה. ברגע שאתה כבר בתוך הקבוצה, אתה יכול להתקדם הלאה ולפנות לבחורה הספציפית שאותה אתה רוצה.

גורמים מפריעים

בכל חבורה יש את האנשים הדומיננטיים יותר, אותם אנשים תמיד ישמרו על הכוח שלהם בקבוצה. הם תמיד ירצו להוביל, יגנו על המקום שלהם וידרשו הרבה תשומת לב מהסביבה. אלה אותם האנשים שאליהם יש להתייחס ברצינות רבה, הם בעצם מקור ההתנגדויות, מפני שאם הם יחליטו להניע את הקבוצה נגדכם, יהיה לכם קשה להתנגד לכך ואם הם יקבלו אתכם, כל הקבוצה תרכוש לכם הערכה.

את אותם הגורמים המפריעים, בהנחה שהם לא הבחורה שאתם רוצים, אפשר לזהות בכך שהם תמיד מובילים את הקבוצה. הם מדברים הרבה, אנשים צוחקים מהבדיחות שלהם, הם אנרגטיים, משדרים הרבה ביטוחן עצמי.

מעכשיו, בכל פעם שאתה מזהה קבוצה של אנשים ואתה רוצה לגשת למישהי ספציפית מתוכה, צפה מספר שניות בקבוצה, זהה את האנשים שיכולים להיות גורם מפריע. כאשר אתה ניגש אל הקבוצה ומדבר עם כולם, תן תשומת לב יתרה לאותם האנשים, כך הם ימשיכו להרגיש במרכז, יקבלו את תשומת הלב שלכם, ואתם תוכלו להמשיך לכיוון המטרה שלכם.

לבודד בחורה

אחרי שהפכת להיות חלק מהקבוצה ואתה כבר חלק "מהמשפחה", אתה צריך להתקדם לכיוון המטרה שלך. כדי להתקדם עם מישהי ספציפית, מומלץ לבודד אותה מהקבוצה שלה, כיוון שכל אתה מקבל הרבה יותר שליטה בסיטואציה. עכשיו אתה "אחד על אחת" ולא "אחד מול הקבוצה".

כדי לבודד את הבחורה אחרי שהפכת להיות חלק מהחבורה, מספיק לפנות אליה ולהגיד לה "בואי רגע הצידה אני צריך להגיד לך משהו", להושיט לה את היד ולהוביל אותה החוצה מתוך הקבוצה. אין טעם להתרחק רחוק מהקבוצה, זה רק יכול להוביל לבעיות ופחדים מיותרים מצד הבחורה והקבוצה.

שים לב, יש אפשרות לבוא לתוך קבוצה ולבודד את הבחורה שאתה רוצה באותה צורה על ההתחלה. אומנם המהלך דורש ממך פחות אנרגיה והוא יותר קצר, יחד עם זאת הוא דורש יותר מיומנות. ככל שתתרגל יותר גישה לקבוצות, כך הרגישות שלך תתפתח ואתה תדע באיזו דרך עדיף להשתמש בכל סיטואציה.

לאחר הבידוד

כאשר בודדת את הבחורה יש לך זמן מוקצב לפעול. אם תמשוך יותר מדי, סביר להניח שהקבוצה תתערב בשלב מסוים ותיקח אותה בחזרה. במצב זה אתה צריך להביל את הסיטואציה באפקטיביות עד לסופה. חשוב שתשלוט בכל השלבים מההכרות הראשונית ועד להצלחה, בקורס אומנות הפיתוי תוכל ללמוד את כל השיטות והדרכים, כיצד לפעול נכון בכל סיטואציה ותדע בדיוק כיצד לכבוש את הבחורות שאתה רוצה.

באדיבות: המרכז לאמנות הפיתוי.