חידוש הקשר הזוגי

לא פעם אנחנו שואלים את עצמינו את השאלה כיצד אפשר לנצח את השגרה הכול כך מעיקה של חיינו. התשובה מצויה במילה אחת עם הרבה משמעות והיא יצירתיות.

שגרת היום אצל רוב האנשים מתחילה בלקום בבוקר לצאת לעבודה לחזור לבית למחרת שוב לקיים את אותה שגרה.

בקשר זוגי השגרה הזאת מעיקה כפליים משום שהתסכולים הרבים אשר נצברים מאותה שגרה מופנים כלפי בת או בן הזוג ויוצרים חיכוכים רבים אשר מקשים על הקשר הזוגי.

כדי שנוכל לחיות בהרמוניה עם בן או בת הזוג עלינו לשמור על מספר כללים בסיסיים ולפתח יצירתיות פורה שבמקום לקבור עמוק את הקשר תפריח אותו ותעשה אותו טוב יותר.

אף אחד לא אשם במה שעובר עליכם בעבודה

בודאי שלא בת או בן הזוג הם הרי האחרונים אשר ירצו שתרגישו רע. לכן הימנעו מלהוציא תסכולים כאשר אתם חווים חוויה מעצבנת או מתסכלת במשך היום. שתפו את בן או בת הזוג וקבלו את תמיכתם. בשום פנים אל תאשימו אותם במה שקרה לכם.

אף אחד לא אוהב לצאת מהבית זועף

כלל זה מאוד חשוב משום שהוא עלול לקבוע את גורל היום הבא עלינו. השתדלו לצאת מהבית עם חיוך, דאגו להעניק אחת לשני עידוד והרגשה טובה להמשך היום.

הודעה טובה במשך היום עושה פלאים

נניח שאתם בעבודה ביום לא קל ופתאום אתם מקבלים הודעה לטלפון הנייד, מאמי אוהבת אותך מאוד מאוד. נכון שזה מאוד נעים לדעת שמי שהוא חושב עליך לפעמים. אל תשכחו מידי פעם להיזכר בבן או בת הזוג.

הסקס לא כמו פעם

ברור שהסקס לא כמו פעם כי החיים ישתנו. אך אסור שהסקס ידעך ואף יעלם. הוספה של אביזרי מין ותכשירים יכולה לעשות פלאים בחדר המיטות. בקרו מידי פעם בחנות סקס והתעדכנו במיטב החידושים. אם אין לכם ויברטור או רוקט פוקט זה הזמן לרכוש ולהתחיל להתענג.

חופשה קטנה מתנה גדולה

מטרתה של כל חופשה היא להעניק שקט והנאה, לשחרר מלחצים ולהעניק כוחות מחודשים. החופשה לא חייבת להיות גרנדיוזית גם צימר פשוט יכול לעשות את העבודה נפלא. עשו לכם הרגל אחת לשלושה חודשים או חצי שנה לצאת לחופשה קטנה בלי הילדים רק את והוא ומה שבניכם.