יוצאים לחופשה – קחו אתכם כמה אביזרים

ימי הקיץ החמים הבאים עלינו לטובה מביאים איתם ניחוח של חופש. כולם מתארגנים לחופשות וכנראה שגם אתם. זו הזדמנות מצוינת להעיז ולקחת אתכם לצימר, למלון או אפילו לקמפינג כמה אביזרי מין מעניינים אשר יכולים להפוך את החופשה שלכם לחופשה מעניינת ביותר.

אז מה אפשר לקחת ?

 

טבעת רטט

כולנו אולי שמענו על טבעות הרטט המפורסמות אשר משתפים את שני בני הזוג בסקס מהנה.

הרעיון הוא פשוט, טבעת רטט אשר לקצה העליון שלה מחובר מענג רוטט קטן מולבשת על פין הגבר ובעת החדירה רוטטת על דגדגן האישה, הרבה לא יודעים אך את אותה טבעת אפשר להלביש על הלשון ולשלב במין אוראלי.

רוקט פוקט

מיני ויברטור קטן אשר רוטט ברמה אחת או בכמה רמות תלוי ברוקט פוקט, יחודו של ה רוקט פוקט הוא שהוא ממש קטן ויכול אפילו להיכנס לתוך ארנק יתרון נוסף הוא שהוא לרוב עמיד במים כך שאפשר לשלב אותו במקלחות סוערות.

ויברטור

ויברטור לא מהווה איום או מחליף גבר נקודה. השימוש בויברטור לשני בני הזוג יכול להיות מהנה ומסעיר. אל תחששו להכניס ויברטור למיטה ההנאה ממנו יכולה להפתיע אתכם לטובה.

ביגוד סקסי

ביגוד סקסי עושה זאת לגברים בגדול. הפעם אל תקני בייבי דול או סט סקסי תשלחי אותו שיקנה לך, אחרי הכול הוא זה שצריך להתפתות. אפשר גם להשתמש בתחפושות סקסיות כגון: תחפושת אחות או אפילו שוטרת, יש גברים שזו הפנטזיה שלהם. גם גברים יכולים להתחפש ולהתלבש סקסי. אל תתביישו גברים אתם לא יודעים מה חוטיני לגבר יכול לעשות לבת הזוג.

אביזרים אנאליים

אביזר אנאלי יכול להיות מהנה עבור שני בני הזוג. חשוב להשתמש בחומר סיכה מתאים על מנת שהחדירה תהיה רכה ומהנה חשוב עוד יותר לזכור שמה שנכנס מאחור לעולם לא יכנס מקדימה ובטח שלא לפה.

אביזרי שליטה

אף אחד לא מת ממכה על הישבן ויש משהו חזק בלתת לבן או בת הזוג לשלוט בך בזמן שאתה חסר אונים, אזיקים ושוט קטן בהחלט יכולים להוסיף לכם מימד שליטה נחמד אשר לא ניסתם בעבר.

רשת אהבה ותשוקה מאחלת לכם חופשה מהנה, סוחפת ומלאת תשוקה.