פתרונות מעשיים לסקס

עולם הסקס הוא עולם מורכב, כל אחת ואחד מסופקים מינית בדרך אחרת. אין נוסחת פלאים אשר טובה לכולם. כדי להגיע לסיפוק מיני הדדי עלינו להבין את הצד השני ולגרום לו את הריגוש המקסימאלי אליו הוא שואף. ישנן מספר בעיות אשר יכולות למנוע מאתנו ומבן או בת הזוג להגיע אל הסיפוק הנכסף, לכל בעיה יש פתרון מעשי אשר יכול להפוך את הבעיה להנאה.

הוא גומר מהר מידי

בעיה נפוצה אצל גברים היא בעיית השפיכה המוקדמת, מאחר שלגבר אפשרי לגמור תוך 3 דקות ואילו לאישה הזמן הממוצע הוא בין 12 ל 20 דקות נוצרת בעיה אשר ברוב המקרים מסתיימת במפח נפש ותסכול מצד האישה.

הפתרון האידיאלי למצב הזה הוא משחק מקדים מושקע מצד הגבר על מנת שבת זוגתו תגורה ותגיע לאורגזמה ראשונית. הגבר מצדו צריך להשקיע במין אוראלי ולהתרכז בדגדגן אותו דגדגן הוא המפתח לאורגזמה נשית מוצלחת מבלי לקפח את נקודת הג'י.

פתרון נוסף הוא שימוש בספרי השהייה לגבר, ספרי השהייה תפקידו לעכב את השפיכה אצל הגבר והוא אכן עושה את עבודתו נאמנה.

חשוב מאוד שהגבר יספק את בת הזוג ויעזור לה לחוות אורגזמות כדי שהיא תתרכז בסיפוק הגבר שלה ובעינוגו.

יבש שם למטה

לנשים רבות יש בעיה של יובש נרתיקי, קיום יחסים עבורן יכול להיות סיוט. הפתרון הוא שימוש בחומר סיכה על בסיס מים או סיליקון, שימוש בחומר ביכה איכותי יגביר את ההנאה ויחסוך כאב מיותר.

לא מסוגלים אוראלי

נשים וגברים רבים מתקשים לקיים מין אוראלי מסיבות שונות חלקן פסיכולוגיות. הפתרון במקרה הזה יכול להיות שימוש בג'ל מתלקק בטעמים, פשוט בוחרים טעם שאוהבים מורחים על איבר המין ומלקקים בהנאה.

לא בא לי אנאלי

ישנם גברים אשר מעוניינים לקיים יחסי מין אנאליים עם בת הזוג אך היא מצידה לא מעוניינת לשמוע על זה.

תקשיבי טוב אישה יקרה, אם הוא לא ימצא זאת אצלך הוא יחפש במקום אחר, יצר מיני הוא דבר עוצמתי מאוד אשר הפיל גיבורים רבים מה שאפשר לעשות זה לנסות, לא בכוח אלא בעדינות וברכות. ניתן להיעזר בחומר סיכה כדי להחליק פנימה בקלות יותר ואפשר גם להשתמש במשחה אנאלית אשר תפקידה לאלחש את פי הטבעת ולהרפות את השרירים.

ישנן נשים אשר מעוניינות לחדור אנאלית אל הגבר עם סטרפאון או דילדו או פלאג אנאלי. זה לא הופך את הגבר להומו להזכירך גבר, נקודת הג'י הגברית נמצאת בעומק פי הטבעת, אם תנסה אולי אפילו תהיה מרוצה.

השגרה הורגת

לפעמים אנחנו מוצאים עצמנו מקיימים יחסי מין עם בת הזוג באותו מקום באותה תנוחה באותו היום ובאותה השעה. המתכון הזה הוא מתכון מסוכן לחיי המין ומתכון מסוכן לזוגיות בכלל.

הפתרון הוא לשבור את השגרה, אפשר לעשות זאת ע"י מספר דרכים:

צאו לבילוי לא שגרתי אשר סוף הבילוי יסתיים בסקס מחוץ לבית, זה יכול להיות במכונית, בבת מלון או בכל מקום אחר מחוץ לבית.

שנו צורה, תספורת חדשה, דיאטה ואפילו ניתוח הגדלת חזה, הרבה גברים מפנטזים על חזה גדול.

תיראו לבן או בת הזוג יותר רעננים ובכך תוסיפו מוטיב מחדש לזוגיות.

קנו צעצועים בשבילכם

לא בושה לקנות אביזרי מין בחנות סקס היום המודעות גדולה יותר, לא חייבים לרכוש את הדילדו הכי גדול אבל בהחלט אפשרי להתחיל עם רוקט פוקט , ויברטור קטן ואפילו טבעת רטט.זוגית יכולה להפיח חיים בשגרה המשעממת.

לסיכום

הכול תלוי בידיים שלכם, חשוב מאוד שתשקיעו מחשבה איך לשפר את חיי המין שלכם ולהפוך אותם לפחות שגרתיים, כל בעיה ניתן לפתור, אם יש רצון ויש יכולת גם סוס יכול..... תרנגולת.

צוות אהבה ותשוקה מאחל לכם\ן חיי מין מגוונים ומהנים למשך כל החיים.