הדרכה מינית שווה זהב

האם אנחנו יודעים כל מה שאנחנו צריכים לדעת על סקס ?. האם חוסר הידע שלנו מונע מאתנו להגיע למימוש מיני ?. והאם אפשרי להשלים את החסר.

הרבה אנשים נכנסים לחנות שלנו ולא כדי לרכוש אביזרי מין אלא יותר להתייעץ בכל מיני נושאים הקשורים לסקס. מפליא לדעת שהרבה מאוד אנשים מגלים בורות מדהימה בכל הקשור לחיי הסקס עם בן או בת הזוג וישנם כאלה שאף מגלים בורות רבה בכל הנוגע לגוף שלהם.

לא פעם נתקלנו בנשים וגברים אשר לא בדיוק יודעים מה זה דגדגן והיכן ממוקמת נקודת הג'י הנשית והגברית וכל עניין הסקס היה עבורם חדירה גמירה וסוגרים את הבאסטה. המושג משחק מקדים היה מושג חדש עבורם מושג אשר לא ידעו על קיומו כלל.

מדהים לגלות שבעידן האינטרנט וחופש המידע אנשים לא מעטים מגלים בורות שכזאת ולכן שהם נכנסים ל חנות סקס הם נכנסים להלם טוטאלי ולא בדיוק מוצאים את עצמם. מראה של ויברטור גורם להם לזעזוע וטבעת רטט היא חייזר שלא מהעולם הזה.

החוסר בידע מיני גורם לאנשים לתסכולים רבים כתוצאה מחוסר מימוש ההנאה שבסקס. אישה לא יכולה לרצות לקיים יחסי מין אם היא לא חוותה אורגזמה או לא נהנתה מסקס באיזו שהיא דרך.

למזלנו יש היום ספרים ומדריכים על גבי די וי די שמצוי היום כמעט בכל בית אשר מדריכים כיצד להגיע לסיפוק מיני ולממש פנטזיות. מדריכים אלה לרוב מנחים אותנו צעד צעד כיצד לגרום לבן או בת זוג הנאה מקיום יחסי מין.

אם אתם חושבים שהידע שלכם אינו מספיק דיו בשביל לגרום סיפוק לבן או בת הזוג סרטי ההסברה המינית האלו יוכלו לשפר את חיי המין שלכם ושל בת הזוג בצורה ניכרת.

נסיים בסיפור מצחיק על אב ובנו המטיילים בגן החיות וכשהם מגיעים לכלוב של התנין פונה הילד לאביו ושואל אותו איך קוראים לחיה הנמצאת בכלוב, עונה לו אביו האמת בני אני לא יודע. ממשיכים השניים ללכת ומגיעים לכלוב של הינשוף. שואל שוב הבן את אביו מהי החיה שנמצאת בכלוב ושוב עונה לו האב את אותה תשובה, האמת בני אני לא יודע. נקצר פה ונאמר שהיו עוד כמה כלובים אשר הילד שאל את אותה שאלה והאב ענה את אותה תשובה. לאחר שעה של הליכה ושאלות פונה הילד לאביו, אבא אתה בטח מתעצבן שאני שואל כל כך הרבה שאלות, מסתכל האב על הילד בסבר פנים ועונה לו, בני אם לא תשאל איך תדע ?.

ואתם, אם לא תשאלו איך תדעו ?.

רשת אהבה ותשוקה מאחלת לכם לחפור ולחקור עד אשר תמצאו את האור