חווית קנייה בחנות סקס

הרבה אנשים שואלים אותנו מדוע היום בעידן האינטרנט אנחנו צריכים חנות, לא מספיק אתר אינטרנט ?. היום אפשר לקנות הכל באינטרנט הם טוענים.

ישנו משפט שאומר " סחורה לא קונים בתמונות " . כמה נכון המשפט הזה, לא אחת מתקשרים אלינו לקוחות וטוענים שקנו אביזרי מין מאתר כזה או אחר וזה לא בדיוק מה שהם חיפשו.

צריך להבין כאשר רוכשים ויברטור הוא צריך להתאים בדיוק למי שמשתמש או משתמשת בו.

שגבר רוכש ויברטור לבת זוגתו רצוי שהתייעץ איתה לפני, לא משנה כמה שהויברטור נראה טוב בתמונה או אם יש לו פונקציות כאלה או אחרות אם הוא לא מתאים לאישה אשר אמורה לעשות בו שימוש הוא שווה כקליפת השום.

ההתאמה צריכה להיות ראשית בגודל שנית בצורה שלישית בחומר ממנו הוא עשויי ורק אחר כך כל יתר הפרמטרים. בכדי להגיע להתאמה נכונה צריך לראות את המוצר לחוש אותו ולבדוק אם הפונקציות מתאימות לבעליו.

נכון הדבר גם בהקשר של כל אביזרי המין האחרים, למשל טבעת רטט אשר תפקידה לענג את האישה בזמן החדירה צריכה להתאים לגבר העונד אותה וכן למבנה הפיזיולוגי של האישה. אישה בעלת מבנה אגן גדול צריכה בזמן החדירה שטבעת הרטט תגרה לה את הדגדגן ולכן היא צריכה טבעת רטט גדולה יותר מהסטנדרט הקיים.

כאשר רוכשים סטרפאון שהוא למעשה רתמה אשר אליה מתחבר דילדו רוטט או לא רוטט צריכים לוודא שאכן הרתמה מתאימה ללובש והדילדו תפוס בצורה מספיק טובה שתאפשר נוחות וההנאה מרבית לשני הצדדים.

כאשר רוכשים אביזר אנאלי חשוב מאוד לבדוק את התאמתו האנאלית של האביזר למשתמש, החומר יכול להיות רך או קשה בהתאם לביקוש, הגודל חייב להיות מתאים וכן סוג הרטט ועוצמתו זאת כמובן אם מעוניינים ברטט.

כל הסיבות שמנינו לעיל מספקות תשובה די ברורה והחלטית לשאלה מדוע חשוב לבקר ב חנות סקס ולבצע קניה נכונה ואמיתית אשר תפיק את מירב התועלת עבור הרוכש או הרוכשת אותה.

רשת אהבה ותשוקה מאחלת לכם קנייה נבונה ומלאת הנאה.