יום האהבה - לפנק, לפנק, לפנק...

יום האהבה הבא עלינו לטובה ב-14 לפברואר 2011 נותן לנו הזדמנות להראות אהבה למי שאנחנו באמת אוהבים. זה הזמן לפנק והתפנק.

כמו בכל שנה ב-14 בפברואר גם השנה אנחנו חוגגים את יום האהבה.

את היום המיוחד הזה אנחנו צריכים להקדיש לאהוב או לאהובה, לשכוח מצרות היום ומהשגרה החונקת ולהתרכז בלזכור עד כמה אנחנו אוהבים את בן או בת הזוג.

הרבה אנשים חיים את חייהם ברוגע ובשלווה, אבל האם אותם אנשים במשך מהלך חייהם העזו לממש חלק מהפנטזיות שלהם ?. קרוב לודאי שלא.

או שלא יצא להם לממש או שלא היה להם מספיק אומץ, או שאף אחד לא דחף אותם לעשות זאת.

ישנן נשים אשר נכנסות אלינו לחנות ומיתפחלצות למראה הויברטורים, אמנם קשה להאמין שבשנת 2011 עדין ויברטור נראה להם כדבר מגונה, אך זה קורה ולא מעט.

ביום האהבה הזה עלינו לחשוב קצת אחרת או במילים אחרות לצאת מהקופסא. זו לא בושה לחוות אורגזמה חזקה ובודאי שלא בושה לממש פנטזיה.

אם אתם עדין מפחדים מויברטור תוכלו להתחיל עם רוקט פוקט או טבעת רטט זוגית, אחרי שתראו ותרגישו שהשד לא כל כך נורא תוכלו להתקדם לויברטור ול אביזרי מין אחרים וגם מהם להנות.

לאלה מאיתנו שכבר מצוידים בכמה וכמה אביזרים אנחנו ממליצים על מספר אביזרים חדשים:

התנוחה האידיאלית

הנשים שבנינו מכירות את התנוחה המיסיונרית אותה תנוחה שבה הן מפסקות את רגליהן מורמות למעלה בזמן שהן שוכבות על הגב והגבר חודר אליהן. התנועה של הרמת הרגליים בזוית מסוימת מעייפת הרגליים ומקשה על התרכזות האישה באורגזמה. בעזרת האביזר המדהים הזה שנקרא התנוחה האידיאלית ניתן לאחוז את הרגליים באוויר באיזה זווית שתבחרו מבלי לעייף את הרגלים.

נדנדה לדלת

בעזרת האביזר המדהים הזה תוכלו להתקין נדנדה בקלות על הדלת ולהנות מסקס באוויר מבלי להתעייף או להסתכן באבוד שיווי המשקל.

נהנים במקלחת

המקלחת שלנו היא אחד המקומות המסעירים ביותר לסקס, אך גם היותר מסוכנים מהסיבה שבקלות ניתן להחליק ואין כל כך היכן לאחוז. המוצר הנפלא הזה מכיל 2 תופסנים הנדבקים למשטחים חלקים, אפשר למקם אותם במגוון מקומות ולאחוז בהם בבטחה.

מכונת הסקס

מכונות סקס הוא תחום אשר תפס תאוצה בשנים האחרונות, קיימות מספר רב של מכונות סקס מרביתן מאפשרות הדמיית חדירה אמיתית עבור האישה במגוון תנוחות וזוויות.

רשת אהבה ותשוקה מאחלת לכם\ן יום אהבה שמח מלא אהבה תשוקה וריגוש