חברות אביזרי המין המובילות בעולם

מי הם החברות המובילות בתחום אביזרי המין. האם גם לאביזרי מין יש מותגים ?. מה ההבדל בין אביזר מין שהוא חיקוי למותג האמיתי.

כמו בכל שוק גם את שוק אביזרי המין מובילות חברות שונות לכל חברה יש את הייחוד והמגע שלה, וכולן מבטיחות לנו מוצרים חדישים אשר יגדילו ויעצימו את חווית האורגזמה שלנו.

לכל החברות יש מוצרים המיובאים לישראל ונמכרים בחנויות הסקס השונות. הלקוח הישראלי לא כל כך מכיר את החברות המובילות ובדרך כלל רוכש מה שנראה לו ומה שעולה כמובן זול.  לפעמים נוצר מצב שישנם שני מוצרים זהים אך אחד מהם הוא מותג של חברה מובילה ואילו השני הוא חיקוי סיני. ההבדל בניהם הוא לא רק במחיר שיכול להגיע לפי שלוש וארבע אלא גם באיכות המוצר והחומרים מהם הוא עשוי.

לרוב מוצר שהוא מחברה מובילה יעלה יקר יותר משום שהוא עובר בקרת איכות ועומד בתקנים מחמירים. רב רובם של אביזרי המין מיוצרים במזרח גם אלה של החברות המובילות וזאת בשל כוח העבודה הזול במזרח הרחוק, מי שמכתיב את סטנדרט הייצור ונותן את החתימה והאישור הסופי זאת החברה שאחראית על שיווק האביזרים.

את השיקול הסופי אם לקנות אביזר של חברה יוקרתית או חיקוי זול אנחנו משאירים לכם רק תחשבו טוב לפני שאתם מכניסים ויברטור או כל אביזרי מין למיטה כשם שאתם\ן לא תיכנסו למיטה עם כל אחד או אחת.

להלן סקירה של כמה מהחברות המובילות:

דוק ג'ונסון ארצות הברית – Doc Jhonson

חברת ענק בארצות הברית אולי החברה הגדולה ביותר בעולם אשר נוסדה בשנת 1976 מייצרת את כל סוגי אביזרי המין באיכות מאוד גבוהה, קטלוג ענק של כ 2600 אביזרים שונים. בדוק ג'ונסון משתמשים בחומרים בטוחים, היפו אלרגנים ובסנדרט גבוהה במיוחד ידועים באיכותם מוצרי ה דילדו השונים המיוצרים מסיליקון איכותי במיוחד.

מפורסם מאוד הוא ה רוקט פוקט הקלאסי הראשון אותו יצרו בדוק ג'ונסון.

קליפורניה אקזוטיק ארצות הברית – California Exotics

חברת ענק נוספת אשר פועלת מאז 1994 בארצות הברית ומתאפיינת בליין מוצרים של כ-2800 פריטים איכותים העומדים בסטנדרט יצור גבוהה. מכיוון שהחברה הינה בבעלות נשית הרבה מחשבה מושקעת בפיתוח אביזרים וחידושים עם "רגישות נשית" , כמידי שנה מוסיפה החברה מספר נרחב של מוצרים,כאשר בקטלוג החברה מפורסמים כל מוצרי החברה ובו מיטב החידושים בתחום.

אן אם סי - NMC

חברת ענק מהמזרח הרחוק אשר נוסדה בשנת 1980 ומאז מייצרת ומוכרת אלפי מוצרים מידי יום.

לחברה מגוון עצום של כ-5400 פריטים ,המוצרים מיוצרים בטכנולוגיות היי טק בסטנדרט ותקן אירופאים מחמירים ועוברים בקרת איכות גבוהה מאוד.

המוצרים של NMC פופלארים מאוד היות והם משווקים בכל העולם בשל היותם מוצרים בטוחים ואמינים ואיכותיים אך עם זאת שווים לכל כיס ואין צורך לשבור חיסכון בשביל לקנות אביזר איכותי.

פאן פקטורי – Fun Factory

חברה גרמנית אירופאית אשר החלה דרכה בשנת 1995, מה שייחד אותה הוא יצור אביזרי מין אשר לא בהכרח מזכירים לנו אברי מין אלה אביזרים יותר צבעוניים וידידותיים ולחלק מהנשים פחות מאיימים.

כמעט כל מוצרי החברה מיוצרים מסיליקון איכותי מאוד ועומדים בתקן גרמני אירופאי.

אן פי ג'י – NPG

חברה גדולה מהמזרח הרחוק אשר התחילה את פעילות משנת 1980 המייצרת אביזרי מין יפנים, הגדולה של מוצרים אלה היא שהם מאוד יעילים פחות מצועצעים והם סופר אמינים, החברה מייצרת מוצרים מסיליקון מאוד איכותי שנקרא אלסטומר ובכלל משתמש בחומרים מאוד בטוחים ואמינים עם בקרת איכות מאוד גבוהה.

לסיכום :

ישנן חברות רבות אחרות אשר לא פחות טובות, ובהחלט מספקות את הסחורה.

כשם שישנם מותגים רבים בכל תחום במשק גם לשוק אביזרי המין יש את המותגים שלו ועל הלקוח הישראלי להשקיע מחשבה כיצד הוא בוחר את אביזרי המין שלו.

במידה ותרצו לראות את ההבדלים אנחנו ממליצים להגיע ל חנות סקס ולהתרשם מהמוצרים.

  • רשת אהבה ותשוקה מאחלת לכולם קניה נבונה מלאה אהבה תשוקה וריגוש.